×

III Woja Światowa ma rozpocząć się w tym roku. Poprzedzić miał ją mniejszy konflikt, który trwa

Wizje III wojny światowej powtarzają się w tekstach wielu jasnowidzów. Globalny konflikt o tragicznych skutkach przewidywał między innymi Nostradamus, ojciec Czesław Klimuszko czy Edgar Cayce. Nie dawno pisaliśmy też o norweskiej mistyczce, która konflikt zwiastowała już ponad 30 lat temu.

Prawosławny jasnowidz

Co jakiś czas na jaw wychodzą kolejne przepowiednie. Ostatnio zwolennicy jasnowidzów przypomnieli sobie o wizjach Paisjusza, prawosławnego świętego. Mnich nauczał w jednym z greckich monasterów. Wielu twierdzi, że zmarły w 1994 roku Arsenios Eznepidis był jasnowidzem. Wielokrotnie przewidywał przyszłe wydarzenia, a jego przepowiednie po latach okazywały się prawdziwe.

Przepowiedział światowy konflikt

Paisjusz zmarł 25 lat temu, ale miał do powiedzenia całkiem sporo na temat 2019 roku. Jego tekst dotyczy nie tylko wyznawców kościoła prawosławnego, ale całego świata. Święty bez ogródek mówił o wybuchu III wojny światowej:

III Wojna Światowa ma rozpocząć się na Bliskim Wschodzie, a początkiem wojny będzie wyschnięcie Eufratu. Wojna, w której wezmą udział wszystkie największe mocarstwa ma doprowadzić do „nowego początku”. Po wyniszczających wojnach ludzkość ma na nowo przemyśleć swoje wartości i zbudować rządy na dokładnie odwrotnych fundamentach niż dotychczas

To nie jedyna przepowiednia

Według zwolenników wizji mnicha, miał on wcześniej przepowiedzieć katastrofę lotu Malaysia Airlines, który w 2014 roku został zestrzelony na terytorium Ukrainy. Paisjusz zapowiedział tez, że zanim dojdzie do III wojny światowej, miejsce będzie miał mniejszy konflikt.

Mnich przepowiedział napięcia na linii Rosja-Turcja. Właśnie od tego konfliktu ma rozpocząć się III wojna światowa.

Wierzycie w przepowiednie greckiego mnicha?

Może Cię zainteresować

zamknij