×

Igor Wyszyński-Karłoski został zamordowany. Dziewczyna 21-latka wpadła w szał

Igor Wyszyński-Karłoski został zamordowany! Wiele wskazuje na to, że 21-letniego mężczyznę w szale zaatakowała dziewczyna. Kobieta została już zatrzymana.

Igor Wyszyński-Karłoski został zamordowany

21-letni radny studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Był działaczem społecznym, radnym Młodzieżowej Rady Miasta Lublina, członkiem Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem i posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży.

2 maja media informowały o śmierci 21-latka, ale nie podano oficjalnej przyczyny zgonu. Teraz na jaw wychodzą wstrząsające informacje. Według reporterów Super Expressu, Igor Wyszyński-Karłoski najprawdopodobniej został zamordowany przez swoją dziewczynę.

Cios w brzuch

Feralnego wieczoru Igor spotkał się ze swoją partnerką – Karoliną B. Para spędzała czas w apartamentowcu dziewczyny na warszawskim Wilanowie. Według Super Expressu, podczas randki doszło do awantury. Karolina B. miała chwycić za nóż, a potem zadać ukochanemu cios w brzuch.

Jak wynika z relacji świadków, ranny chłopak zdołał wybiec z mieszkania. Krzyczał, że umiera i wzywał pomocy. Za nim wybiegła Karolina B.

Wkrótce na miejscu zjawiła się karetka. Ratownicy udzielili 21-latkowi pomocy i przewieźli go do szpitala. Po kilku dniach pobytu w szpitalu Igor zmarł.

Karolina B. usłyszała zarzut zabójstwa. Dziewczyna trafiła do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Kondolencje pogrążonej w żalu rodzinie przekazał m.in. minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować