×

Gwiazda TVP miała wypadek! Sama poinformowała o tym swoich fanów

Gwiazda TVP miała wypadek! Jedna z ulubionych prezenterek Telewizji Polskiej, prowadząca „Pytanie na śniadanie” doznała poważnego urazu nogi. Małgorzata Opczowska w swoich mediach społecznościowych zdradziła fanom, jak do tego doszło i jednocześnie ostrzegła ich.

Gwiazda TVP miała wypadek. Zdjęciami podzieliła się w sieci

Małgorzata Opczowska na Instagramie poinformowała swoich fanów, że miała wypadek. Jak się okazuje, uległa mu zaledwie dwa tygodnie po ślubie. Doznała groźnego urazu, dlatego konieczne było założenie ortezy.

Zdjęcia, które opublikowała, wyglądają naprawdę poważnie. Wiadomo, że trafiła do kliniki ortopedycznej. Tam po prześwietleniu okazało się, że ma zerwane więzadło.

Zdjęcie, które zamieściła w mediach społecznościowych, podpisała:

Taki oto stylowy bucik mam 🤷‍♀️
Gdyby kózka nie skakała.. 🙄

Z kolei pod drugą fotografią zdradziła, jak doszło do wypadku i ostrzegła też swoich fanów przed postępowaniem w podobny sposób.

„Raz źle postawiona noga i chrup..”

W tym poście podkreśliła, że bieganie w szpilkach po kamieniach nie jest najlepszym pomysłem. Zdecydowanie odradziła to swoim obserwującym. Teraz gwiazda „Pytania na śniadanie” przez długi czas może zapomnieć o chodzeniu w butach na wysokim obcasie.

Stylówka na najbliższe dni 🙈🙈🙈
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia. Jestem wzruszona Waszą troską 🥰
I spieszę z wyjaśnieniem. Bieganie w szpilkach po ogrodzie, w którym są kamienie odradzam. Raz źle postawiona noga i chrup.. w kostce. Będzie dobrze !
Trzymajcie się zdrowo 😘

Na antenie TVP zażartowała jeszcze:

Koledzy śmieją się, że wyglądam, jak z „Gwiezdnych wojen” albo taki częściowy RoboCop, ale ważne, że umysł sprawny.

Małgorzata Opczowska była dziennikarką TVP. Jednak po tym, jak Marcelina Zawadzka została usunięta przez produkcję z „Pytania na śniadanie”, zajęła jej miejsce. To właśnie przede wszystkim tam podbiła serca widzów, kiedy wraz z Łukaszem Nowickim stworzyła naprawdę zgrany duet.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Małgorzata Opczowska wzięła ślub ze swoim kolegą z pracy – Jackiem Łęskim. Wcześniej przez 9 lat była mężatką. Niestety jej wcześniejszy związek nie był zbyt udany i definitywnie zakończył się w listopadzie 2020 roku.

Małgosiu życzymy jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia! ❤

Jakiś czas temu dziennikarz TVP, Robert El Gendy, który również znany jest z „PnŚ”, zdobył się na szczere wyznanie. Miał wypadek na planie programu „Dance Dance Dance”. Uszkodził wówczas więzadło łokciowe w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka.

Źródła: www.instagram.com, www.plotek.pl, www.se.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij