×

Brutalny gwałt na starszej kobiecie w Kołobrzegu. 86-latka ma połamane żebra

17 maja miał miejsce brutalny gwałt na starszej kobiecie w Kołobrzegu. Ofiarą 37-letniego mężczyzny padła 86-latka, która nie miała najmniejszych szans, aby obronić się przed napastnikiem. Poszkodowana z połamanymi żebrami trafiła do szpitala.

Brutalny gwałt na starszej kobiecie w Kołobrzegu

Jakim człowiekiem trzeba być, żeby zrobić coś okrutnego starszej osobie? Wstrząsające sceny miały miejsce 17 maja w Kołobrzegu. To tam 37-letni mężczyzna zgwałcił 86-letnią kobietę, co mocno odbiło się na stanie zdrowia starszej pani. Okazało się, że zwyrodnialec połamał jej żebra. Ofiara trafiła do szpitala.

Pokrzywdzona została także pobita i ze złamaniem dwóch żeber została przewieziona do szpitala, gdzie nadal przebywa. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lekarzy, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

– powiedział PAP prokurator Gąsiorowski.

gwałt na starszej kobiecie w Kołobrzegu
Pixabay

Kim był gwałciciel?

86-latka nie byłą przypadkową ofiarą gwałciciela. Jak się okazało, pokrzywdzona znała mężczyznę i sama wskazała napastnika. To Patryk M., partner osoby z rodziny ofiary.

37-letni Patryk M. został zatrzymany i usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Został przesłuchany. Nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Odmówił składania wyjaśnień

– przekazał prok. Gąsiorowski.

Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu złożyła do sądu wniosek o trzymiesięczny areszt podejrzanego. Mężczyźnie grozi kara od 5 do 15 lat pozbawienia wolności.

Rosyjscy najemnicy gwałcą kobiety na porodówce i to wcale nie w Ukrainie.

Źródła: warszawawpigulce.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay, Pxhere

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij