×

Gwałt na 11-latce w Orzyszu! Doszło do niego w lokalu gastronomicznym

Gwałt na 11-latce! Do tych szokujących wydarzeń doszło w Orzyszu w woj. warmińsko-mazurskim. Według doniesień Super Expressu do bestialskiego czynu miało dojść w piwnicy jednego z tamtejszych barów. Policja przekazała tylko, że w związku ze sprawą aresztowano już 32-latka. Szczegółów jednak nie zdradza nikt.

Przerażający gwałt na 11-latce

W Orzyszu w woj. warmińsko-mazurskim doszło do bestialskiego przestępstwa. Jak podał Super Express, w piwnicy jednego z miejscowych barów została zgwałcona 11-letnia dziewczynka. Policja zatrzymała już 32-letniego mężczyznę.

W rozmowie z Faktem prok. Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, zdradził, że do gwałtu doszło 13 sierpnia:

Zatrzymano 32-letniego mężczyznę, któremu zarzuca się doprowadzenie do innej czynności seksualnej osoby małoletniej poniżej lat 15. W piątek 13 sierpnia Sąd Rejonowy w Piszu zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Ze względu na dobro śledztwa nie podajemy więcej informacji w sprawie.

Prok. Stodolny dodał też, że nie wie jeszcze, czy zatrzymany 32-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Nieoficjalne informacje, do których dotarł tabloid

Do nieoficjalnych informacji dotarli dziennikarze Super Expressu, którzy odkryli, że ofiarą zwyrodnialca jest 11-letnia dziewczynka, która mieszka w tym samym miasteczku. Wszystko miało stać się w piwnicy jednego z orzeszyńskich barów. Dwaj dorosli mężczyźni mieli umówić się z dwiema dziewczynkami.

Jak podaje Super Express:

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dwaj mężczyźni mieli spotkać się w piwnicy z dwoma dziewczynkami. Jedna z nich miała 11 lat. Wtedy miało dojść do innych czynności seksualnych. Mężczyźni to pracownicy jednego z lokali gastronomicznych.

Podpytywani przez dziennikarzy okoliczni mieszkańcy mówili, że pod lokalem dyżurują funkcjonariusze policji, aby nie dopuścić do zamieszek.

To nie jedyne przestępstwo seksualne na nieletniej dziewczynce, do którego doszło w naszym kraju w ostatnim czasie. Wczoraj pisaliśmy o 13-latce, która w domu urodziła dziecko. Niestety maluszek nie przeżył. Później okazało się, że ojcem dziecka był 71-letni mężczyzna. Nie wiadomo, dlaczego rodzina dziewczynki nikomu nie zgłosiła, że doszło do popełnienia przestępstwa.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij