×

Regularnie wykorzystywał swoją roczną córeczkę. Nagrania wrzucał do sieci

James Lockhart zgotował piekło własnej córeczce. Nie tylko brutalnie gwałcił dziecko, publikował także filmiki pedofilskie swojego autorstwa w internecie. Jego córeczka miała wówczas zaledwie roczek. Teraz mężczyzna usłyszał wyrok.

Dziewczynka przeżyła koszmar we własnym domu

Trudno uwierzyć, że tak okropna historia mogła wydarzyć się naprawdę. 31-letni ratownik medyczny z Florydy okazał się prawdziwym potworem. James Lockhart umieścił w sieci 4 okropne filmiki. Na nagraniach, które sam opublikował na internetowym forum, gwałcił swoją roczną córeczkę. Jeden z agentów, którzy zajmowali się sprawą stwierdził, że mężczyzna wyrządził córce „wszystkie najgorsze możliwe krzywdy, jakie można sobie wyobrazić”.

Materiały policyjne

Miał publikować kolejne makabryczne nagrania

Według dokumentacji ujawnionej w czasie procesu, dziecko na filmach płakało i krzyczało. Jednak to nie wystarczało 31-latkowi. Na forum dla pedofili, na którym pokazywał filmy, pytał innych zwyrodnialców, jak jeszcze mógłby skrzywdzić dziewczynkę, żeby ich zadowolić. Dopytywał też, co chcieliby zobaczyć na następnych nagraniach. Pedofil umieszczał nagrania w latach 2016-2018. Policja namierzyła go w ubiegłym roku. Przerażeni funkcjonariusze na jego komputerze odkryli kolejne 4000 zdjęć i 43 filmy, których jeszcze nie opublikował. Według relacji policjantów były to treści pełne przemocy, niektóre z nich miały charakter sadomasochistyczny.

Pedofil najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z więzienia

W sądzie matka dziewczynki zeznała, że nie miała pojęcia o dramacie córeczki. Gdy pokazano jej nagranie z zamazaną twarzą dziecka, rozpoznała na nim swoje mieszkanie. Zeznawała przeciwko zwyrodnialcowi.

31-latek przyznał się do winy. Jednak nie ominął go surowy wyrok. W ostatni czwartek sąd skazał go na 70 lat więzienia za tworzenie i posiadanie materiałów pedofilskich. To najwyższy wymiar kary za to przestępstwo.

Może Cię zainteresować

zamknij