in

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Kobieta wygląda rewelacyjnie!

Michał Wiśniewski, wokalista Ich Troje, nie miał zbyt dobrej relacji ze swoją matką. Wychowany w domu dziecka wokalista o pierwszych próbach pogodzenia się z własną rodzicielką opowiadał w programie „Jestem jaki jestem”. Wychodzi na to, że przeszłość już za nimi i aktualnie łączą ich przyjazne stosunki. Świadczyć może o tym zdjęcie, które Michał opublikował na Instagramie. Dumny syn chwali się metamorfozą swojej mamy.

Mama Michała, Grażyna Wiśniewska udzieliła wywiadu gazecie “Życie na gorąco”. Kobieta bardzo szczerze opowiedziała o tym, jak obecnie wygląda jej życie. Po trudach związanych z uzależnieniem od alkoholu, Grażyna postanowiła zasięgnąć profesjonalnej pomocy i w ten sposób wyszła na prostą. W wytrwaniu w trzeźwości pomagał też syn. Jednak jego pomoc na tym się nie skończyła.

Wielka metamorfoza

Michał zadbał o to, by jego mama poczuła się jak najpiękniejsza kobieta na świecie. Zorganizował jej prawdziwą metamorfozę! Co więcej, Michał założył swojej mamie konto na… portalu randkowym! To kolejny krok, by zacząć szczęśliwe życie, jednak Grażyna ma pewne obawy.

Ja się mężczyzn boję, miałam takie straszne przeżycia – przyznaje kobieta”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Będzie książka

To nie koniec zmian w życiu Grażyny. Kobieta wyznaje, że powstaje o niej książka! A wszystko przez jedno spotkanie. Będąc w teatrze na spektaklu “Chory na sukces”, mama Michała poznała Tadeusza Rossa – aktora, satyryka i pisarza. Mężczyzna bez wahania wyznał, że chciałby napisać o niej książkę. Grażyna się zgodziła, bo jak twierdzi“robi to dla siebie, dla synów i dla wnuków”. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Internauci chwalą

Kobieta może liczyć też na przychylność internautów. Fani piosenkarza patrząc na zdjęcie z metamorfozą jego mamy, nie mogą wyjść z zachwytu. Pod opublikowanym postem pojawiło się dużo ciepłych i życzliwych komentarzy. Wiele osób zauważa, że nie łatwo wybaczyć drugiej osobie krzywdę, dlatego też internauci szczerze doceniają postawę Michała. Nie zabrakło również głosów chwalących całą metamorfozę Pani Grażyny!

Przemiana rewelacyjna dużo zdrowia i wytrzymałości w tych ważnych chwilach i żeby było jeszcze lepiej powodzenia trzymam kciuki

– Nie poznałam!!! Co za zmiana… 😊 Piękna kobieta 😉👍😱

– Panie Michale wielki szacunek ze przebaczył pan mamie, nie każdego na to stać. To wzruszające ze zadbał pan o nią w każdym calu, ta metamorfoza cudowna…

– Elegancka i wytworna

– Woooow 😍 nie wierzę

– Make up pełen profesjonalizm 👍 😃

Piękno zawsze się obroni. Cudowna metamorfoza.

– Bo nigdy nie należy nikogo przekreślać. Dostała szansę od syna, podał jej rękę, uwierzył w nią i proszę. Ocalona matka.

A wy co sądzicie o przemianie mamy Michała? Podoba wam się ta zmiana?

Źródło: fakt.pl, pudelek.pl, jastrzabpost.pl, Życie na gorąco | Fotografie: instagram.com, East News