×

Była uczestniczka „Big Brothera” zdradziła, ile płacił Wielki Brat. Teraz stawki ponoć spadły

17 marca 2019 rozpoczęła się nowa, szósta już edycja programu Big Brother, który od zawsze cieszył się ogromną popularnością. Zgodnie zasadami reality show grupa uczestników wprowadziła się już do tzw. Domu Wielkiego Brata, czyli niewielkiego budynku, naszpikowanego kamerami i zupełnie odciętego od jakichkolwiek informacji ze świata. Wielu widzów zastanawia się jednak, czy bohaterowie programu mają z tytułu udziału w tym show jakieś profity, a jeśli tak to jakie? Znamy już odpowiedź na to pytanie.

W poprzednich edycjach Big Brother płacił bardzo dobrze

Monika Goździalska była uczestniczką 3., a następnie 5. edycji (tzw. edycji gwiazd) „Big Brothera”, do której dołączyła po tygodniu od rozpoczęcia programu. Teraz w wywiadzie z WP wyjawia, jakie pieniądze otrzymała za udział w reality show. Okazuje się, że była to naprawdę spora kwota!

Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w „Big Brotherze” z gwiazdami, to płacono kilkanaście – wyznaje Goździalska

Jak to się ma do najnowszej edycji Big Brothera? Ile mogą zarabiać aktualni uczestnicy?

Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę – dodaje

Tylko tyle?

Szacuje się, że kwota, jaką dostają uczestnicy za udział w 6. edycji reality, jest dużo niższa i wynosi zaledwie 50 zł/dzień. Mimo to chętnych nie brakowało. W końcu czeka ich naprawdę niezapomniana przygoda! Ile z kolei zarobi zwycięstwa programu? Choć producenci póki co nie podali oficjalnie wysokości nagrody za zwycięstwo w Big Brotherze, widzowie szacują już, że jest to czek o wysokości 100 tys. złotych. Jeśli to prawda, to całkiem niewiele zważywszy na fakt, że w poprzednich edycjach nagroda za zwycięstwo w programie wynosiła 500 000 zł. 

Komu kibicujecie? Macie może już swoich faworytów?

Polecane

Może Cię zainteresować