×

Esmeralda ze szpitala promuje nowy teledysk, w którym wystąpiła razem z siostrą

W sieci już pojawił się teaser nowego teledysku sióstr Godlewskich, o których niezmiennie jest głośno od grudnia zeszłego roku. Kobiety szokują skąpym strojem po raz kolejny, prężąc się przed kamerą. Klip promuje także przebywająca w szpitalu Esmeralda, która dochodzi do siebie po wypadku, który spowodowała pod wpływem alkoholu na jednej z warszawskich ulic.

Piosenka „Cała noc przed nami” została nagrana na Majorce i klimatem nie odbiega od ostatniej produkcji sióstr

Komentarze pod filmem już zaczynają być gorące, a dopiero od wczoraj teaser jest w sieci. Ludzie nie mogą zrozumieć, dlaczego akurat taki termin wybrano na promocję klipu. Ich zdaniem to dość niefortunne połączenie, zwłaszcza dlatego, że Esmeralda spowodowała wypadek.

Szczerze nie chciałbym być na miejscu Waszych Rodziców, poczułbym się poniżony i obdarty z resztek godności

Zróbcie jakiś normalny teledysk bez pokazywania tego sztucznego ciała

Przeraża mnie taki styl… A tym bardziej że jesteś „mamą” za parę lat gdy syn będzie mądrzejszy zapyta się czy ty „mamo „jesteś normalna?

Skoro Monika jest po ciężkim wypadku, który mógł sprawić ogromna szkodę, to chyba teledysk z gołym tyłkiem powinien zejść na dalszy plan. Skoro sława doprowadziła do ciężkiego stanu psychicznego, to chyba logiczne jest to, ze powinno się odciąć na jakiś czas. A niestety, jest zupełnie inaczej

Nie ma co się oszukiwać – śpiewać nie potraficie! Ale warunki macie, hamulców zero….. pomyślcie raczej o branży erotycznej! Marnujecie się! I to nie jest sarkazm

Może Cię zainteresować