×

Godlewska zaśpiewała „Być kobietą”. Internauci są pod ogromnym wrażeniem

Występy sióstr Godlewskich od samego początku wzbudzały w sieci ogromne kontrowersje. I choć nagrania biły rekordy popularności, komentarze internautów na ich temat praktycznie nigdy nie były pozytywne. Z pewnością wielu z nich nigdy nie podejrzewało, że kiedykolwiek mogłoby się to zmienić, aż do teraz… Małgorzata Godlewska nagrała cover znanego utworu pt. „Być Kobietą” Alicji Majewskiej. Najnowsze wykonanie znacznie różni się od pozostałych i to nie tylko pod względem wokalu, ale również wyglądu celebrytki. Chcesz usłyszeć na własne uszy, jak Godlewska śpiewa „Być kobietą”? Koniecznie przewiń niżej.

Godlewska śpiewa "Być kobietą"

Youtube

Kariera sióstr Godlewskich

Jeszcze jakiś czas temu wydawać by się mogło, że siostry Godlewskie tworzą jedną spójną całość. Dziś wiemy, że życie napisało własny scenariusz – obie poróżniły się, a każda z nich poszła w swoją stronę. Monika „Esmeralda” Godlewska zadebiutowała na gali Fame MM 3, gdzie skrzyżowała rękawicę z Martą Linkiewicz. Małgorzata z kolei wciąż próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Ostatnio było o niej głośno z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości, bowiem celebrytka postanowiła uczcić ten dzień swoim wykonaniem hymnu USA. Nagranie było kiczowate i przesycone erotyzmem przez co internauci, jak i sama siostra, nie pozostawili na niej suchej nitki.

Godlewska śpiewa „Być kobietą”

Małgorzata Godlewska zdaje się żyć zgodnie z zasadą, która mówi „co nas nie zabije, to nas wzmocni”. Od ostatniego nagrania nie upłynęło bowiem sporo czasu, a celebrytka postanowiła wykonać solo kolejny utwór. Tym razem na warsztat poszedł cover przeboju „Być kobietą” Alicji Majewskiej i jak się okazuje, Godlewska zaskoczyła wszystkich. Internauci posunęli się nawet do stwierdzenia, że wykonanie przypadło im do gustu, a w komentarzach pod nagraniem przeważają pozytywne opinie.

Jedyna piosenka, która mi się nawet podoba. Sama w to nie wierzę

Trzeba przyznać, że w końcu płyniesz z dobra falą. Tego chce się słuchać

Wreszcie wygląda jak człowiek i porządnie śpiewa. Już tak normalnie, nie jak glonojad. Podoba mi się to. Zmieniła się

Ten cover wyszedł jej spoko. Powróciła mi wiara w ludzkość

O kurde, nie wierzę, ale tego da się słuchać

Nie da się ciebie tu obrazić… W skrócie: ładnie zaśpiewana piosenka, boskie stroje i fajna fryzurka! Brawo – czytamy w komentarzach na YouTube

Najnowsze nagranie Godlewskiej można odsłuchać poniżej. Koniecznie daj znać, jak Ci się podoba i czy zgadzasz się z komentarzami internautów?

Polecane

Może Cię zainteresować