×

Małgorzata Godlewska odpowiedziała na wideo Esmeraldy. Swój film wrzuciła dzisiaj o 6 rano

Siostry Godlewskie to bez wątpienia jedno z najbardziej kontrowersyjnego rodzeństwa w Polsce, o których w ostatnim czasie zrobiło się wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą nagrań i skandali, które od jakiegoś czasu nieustannie im towarzyszą. Dla przykładu w ostatnich dniach w mediach zrobiło się wyjątkowo głośno o tym, że Godlewskie pobiły się na lotnisku. Więcej o tym tutaj. Teraz wszystko wskazuje na to, że kłótnia między siostrami się jeszcze nie skończyła.

Wpis Małgorzaty Godlewskiej

Dzisiaj z samego rana Małgorzata Godlewska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym oświadczyła, że przez najbliższe kilkanaście godzin będzie pomagać ludziom na dyżurze – mało kto wie, ale kontrowersyjna 28-latka z zawodu jest pielęgniarką. W swojej wypowiedzi odniosła się także do siostry, pieniędzy i sytuacji, która miała miejsce na lotnisku.

Kochani, jest chwila po 6:00 zaraz idę na dyżur. Kariera faktycznie uderzyła mi do głowy, dlatego przez następne kilkanaście godzin, będę pomagać ludziom, jak najszybciej dojść do siebie po ciężkich wypadkach. Oczywiście kocham to i to szanuje. Po drugie nie szanuje ludzi, dlatego przez cały dzień będę robić wszystko, aby doszli do siebie w jak najlepszych, komfortowych warunkach. Po trzecie myślę tylko o pieniądzach, dlatego przez ostatni rok wspomagałam siostrę wielokrotnie wyższymi kwotami niż te, o których wspomina. I po czwarte – jestem oczywiście nieodpowiedzialna, dlatego osobie z problemami nie pozwalałam upijać się przed pracą, a po awanturze i wyproszeniu z samolotu kupiłam bilet za dodatkowe pieniądze, by dotrzymać zobowiązań. Jestem nieodpowiedzialna. Buziaki i miłego dnia Wam życzę – mówiła Małgorzata

Instagram

Odpowiedź siostry

Post Małgosi nie umknął uwadze Esmeraldy, która odniosła się do wypowiedzi siostry w komentarzach.

Powinnaś dodać, że jesteś kłamczucha i zamiast śpiewać powinnaś grywać w filmach. Aktorka z Ciebie pierwsza klasa

instagram.com

Czy to koniec sióstr Godlewskich? A może to tylko gra z ich strony, która ma przyciągnąć uwagę ludzie?

Może Cię zainteresować

zamknij