×

Wydała ponad 100 000 zł na metamorfozę. Powiększyła piersi, usta i odessała sobie tłuszcz

Gia Gotham nie mogła pochwalić się po ciążach szczupłą sylwetką. Zawsze chciała być chudsza, ale nigdy nie miała do tego tyle zapału, co inne koleżanki. Dlatego też zdecydowała się na operacje plastyczne, które miały ją przybliżyć do ideału.

Młoda matka na co dzień zajmuje się modelingiem i cosplay’em. Dziś mieszka w Nowym Jorku, ale dorastała na farmie w Środkowym Zachodzie

Nie zrezygnowała ze swojej pasji, mimo że jest już mamą. Kocha przebierać się w postaci z gier i filmów i to sprawia jej nie tylko frajdę, ale doprowadziło do tego, że kobieta stała się dzięki temu popularna.

Odkąd pamiętała zawsze imponowały jej kształty takich kobiet jak Pamela Anderson czy Anna Nicole Smith

Nie mogła uzyskać takiej figury w sposób naturalny za pomocą diety i ćwiczeń, dlatego zdecydowała się na operację plastyczną. Na przemianę wydała ponad 100 000 złotych. Dzięki niej zrzuciła ponad 60 kilogramów. Pierwszą operację przeszła jednak znacznie wcześniej.

Od tego wszystko się zaczęło

W wieku 18 lat powiększyła sobie piersi i od tego czasu zrobiła to jeszcze dwa razy. Obecnie ma w piersiach 2050 cm³ soli fizjologicznej, ale twierdzi, że „ma wystarczająco dużo miejsca, aby wypełnić biust jeszcze bardziej”. Jej celem jest zwiększenie implantów do 3000 cm³. Poza tymi zabiegami Gina przeszła także: powiększanie ust, rozszczepienie języka, botoks i liposukcję.

Podczas drugiej ciąży w 2015 roku, Gia ważyła 141 kilogramów

To wtedy dowiedziała się, że ma stłuszczenie wątroby i musi stracić na wadze, aby uratować życie. Nerki przestawały działać tak, jak powinny. Miesiąc po porodzie przeszła ciężką operację. Dziś waży 80 kilogramów i mówi, że to jej najlepsza modyfikacja ciała, którą osiągnęła.

Lubię przedstawiać swój własny, grungy, erotyczny styl w postaciach, które pokazuję fanom

Kobieta zapewniała, że bardzo dobrze czuła się w swoim ciele, gdy miała nadwagę, ale w tej chwili przyznaje, że to było kłamstwo

Nie czułam, że moje ciało jest moje. Czasami było to przerażające. Po prostu nie widziałem siebie taką, jaką byłam. Nosiłam bardziej ekstremalne fryzury i kolory, makijaż, skupiałam się na cyckach, na czymkolwiek, co naprawdę odwróciłoby moją uwagę od reszty ciała.

Widząc moje idolki, Pam Anderson i Anna Nicole, wiedziałam, że skończę na stole, wykonując jakąś operację plastyczną. Pamiętam, że od najmłodszych lat chciałam mieć takie piersi i duże usta. Uważam, że operacje plastyczne są świetne i pomagają realizować marzenia. To po prostu modyfikacja ciała w kierunku tego, jak naprawdę widzisz siebie i czujesz się najlepiej

Na co dzień Gia ubiera się normalnie i tak, aby nie skupiać na sobie niepotrzebnie wzroku mężczyzn

W przyszłości chce wykonać jeszcze kilka operacji. Zależy jej na powiększeniu pośladków, liposukcji brzucha i jeszcze dodaniu implantów do piersi. Gia zapewnia, że nie przejmuje się krytyką, bo wie, że nie każdemu musi się podobać, ale najważniejsze dla niej jest to, aby ona czuła się dobrze we własnej skórze i do tego dąży.

Może Cię zainteresować

zamknij