×

Magda Gessler pod zdjęciem córki Weroniki Rosati napisała „Przesada”. Aktorka zareagowała

Córka Weroniki Rosati 11 grudnia skończyła roczek. Dla każdego rodzica to wyjątkowy czas, w którym myśli się nie tylko o tym, co było, ale przede wszystkim o tym, co będzie. Szczególnie jednak ciężko jest samotnym matkom, które nie mają wsparcia w ukochanym. Do tego grona należy aktorka, o czym zresztą podzieliła się w jednym z ostatnich wywiadów. Mimo że na pewno jest jej ciężko, robi wszystko, aby Elizabeth czuła się nad wyraz kochana.

Tym szczęściem na pewno chciała się także podzielić w tak ważnym dniu, jakim są urodziny dziecka

W związku z tym pochwaliła się zdjęciem z córeczką tuż po porodzie. Pod fotografią pojawił się także jej wpis:

Specjalnie daję zdjęcie, które jest prawdziwe i bez filtrów, zdjęcie na parę godzin po porodzie. Zdjęcia pozowane, glamour gdzie będę umalowana, uczesana i ubrana też będą, póki co dzielę się fotką z najszczęśliwszego dnia mojego życia ?

Nie zabrakło także zdjęć Elizabeth z pierwszych urodzin

Jak każda mama chciała podzielić się radosną chwilą, jaką są urodziny. Weronika Rosati nie udostępnia zdjęć twarzy córeczki, ale w miarę możliwości pokazuje fanom to, jak Mała rośnie i się rozwija. Nie zabrakło także zdjęć z urodzin.

Ludzie jednak nie skupili się na samych urodzinach, ale ich uwagę skupił prezent, jaki Elizabeth dostała od mamy

Wśród osób, którym to się najwyraźniej nie spodobało, była także Magda Gessler. Pod zdjęciem aktorki wyraziła swoje zdanie na temat tego, co myśli o tak drogim prezencie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Magda Gessler pod zdjęciem córki Weroniki Rosati napisała „Przesada”. Aktorka odpisała na te słowa po kilku godzinach

Weronika Rosati nie miała zamiaru milczeć w tej sprawie. Napisała:

Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym chyba Ty nie jesteś zwolenniczką minimalizmu? Pozdrawiamy ciocię Magdę :*

Dyskusja wydawać by się mogło, że w tym miejscu się urwie, ale Magda Gessler kontynuowała wywód, na który Weronika Rosati także odpowiedziała. W tym sporze wydaje się, że to aktorka próbuje załagodzić sytuację. Niestety, jak widać, bezskutecznie. Z wypowiedzi wynika także, ze restauratorka przyjaźni się z byłym partnerem Weroniki.

Czy sądzicie, że takie uwagi są na miejscu?

Polecane

Może Cię zainteresować