×

Książę George jest okłamywany przez rodziców? Ukrywają przed nim istotną informację

Życie w rodzinie królewskiej to nie tylko przywileje, ale też ogromna odpowiedzialność. Okazuje się, mały książę George nie wie, że w przyszłości prawdopodobnie będzie pełnił ważną funkcje i zostanie królem. Rodzice nadal ukrywają przed nim te informacje. Teraz William wytłumaczył co kierowało ich decyzją.

Na razie mały George nie wie, że będzie królem

Książę George ma już sześć lat i jest najstarszym synem księżnej Kate i księcia Williama. Póki co cieszy się beztroskim rodzeństwem razem ze swoją 4-letnią siostrą Charlotte i 1,5-rocznym bratem Louisem i nie wie, że jest trzeci w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu. Tę informację ujawniła autorka biografii księcia Karola, Catherine Mayer.

książę Georgę, księżna Kate, księżniczka Charlotte i książę Louis
Instagram

Książę George nie wie, że będzie królem z ważnego powodu

Według pisarki, rodzice Georga bardzo starają się, żeby chłopiec nie dowiedział się na razie, że w przyszłości będzie pełnił tak ważną funkcję, by zapewnić mu normalne dzieciństwo. Chcą jak najdłużej odkładać moment, w którym dowie się, że zostanie królem. Teraz książę William skomentował ich decyzję i zapowiedział, że książę o wszystkim dowie się, gdy trochę podrośnie:

Jeśli chodzi o naszą rodzinę, to jesteśmy bardzo normalni. Kocham moje dzieci w taki sam sposób, jak każdy ojciec i mam nadzieję, że George kocha mnie tak samo. Będzie jednak czas i miejsce, by wytłumaczyć mu, jaką rolę będzie pełnił. Teraz jest to tylko kwestia utrzymania bezpiecznego, stabilnego środowiska wokół niego i okazywania jak największej miłości

książę George w pałacowych ogrodach

Według nas, to bardzo dobra decyzja. A jakie jest wasze zdanie?

Może Cię zainteresować

zamknij