×

Książę Louis ma bardzo brzydki nawyk. Kate starała się go ukryć

W sobotę w Londynie odbyły się obchody urodzin królowej Elżbiety II. Jednak całe show skradł najmłodszy syn Kate i Williama. Internet obiegło nagranie, an którym książę Louis ssie kciuka. Jego rodzeństwu nie zdarzały się takie „wpadki”.

Oficjalny debiut księcia Louisa

Brytyjska rodzina królewska zawsze jest na świeczniku, a media komentują każdy ruch jej członków. Oczywiście w sobotę na obchodach urodzin królowej Elżbiety II nie mogło być inaczej.

W ten dzień debiut na balkonie pałacu Buckingham, zaliczył 13 miesięczny książę Louis, czyli najmłodszy syn Kate i Williama. Chłopiec szybko skradł całą uwagę.

Kate i William z dziećmi
Instagram

Książę Louis ssie kciuka

Po wyjściu na balkon, mały książę był zaintrygowany zamieszaniem. Machał do samolotów z takim entuzjazmem, że prawie strącił kapelusz z głowy swojej mamy. Jednak uwagę przyciągnęło ssanie kciuka przez Louisa. Tym bardziej, że żadne z jego rodzeństwa nie miało nigdy takiego nawyku. A w każdym razie, nie mieliśmy okazji tego zobaczyć.

książę Louis ssie kciuka
Instagram

Książę Louis ssie kciuka – księżna Kate reaguje

Oczywiście internauci szybko zareagowali i zarzucili błędy wychowawcze Kate. Fakt faktem, ssanie kciuka przez dziecko może mieć bardzo negatywne konsekwencje w przyszłości. Jednak trudno się dziwić, że książę pcha paluszki do buzi, będąc w wieku, w którym maluchom wyrzynają się ząbki.

książę ouis, księżna Kate i i książę William
Instagram

Zarzucanie błędów wychowawczych księżnej jest tym bardziej bezpodstawne, że zareagowała bardzo szybko. Wyciągnęła kciuk z buzi księcia, który wrócił do energicznego machania. Jesteśmy pewni, że z rodzicielskim doświadczeniem Kate i Williama, szybko uda się im odzwyczaić Louisa od ssania kciuka.

Może Cię zainteresować