×

Chrzciny Louis’a odbędą się 9 lipca. Odejściem od tradycji będzie godzina, w której się rozpoczną

Już niedługo odbędzie się chrzest małego księcia Louisa. W tej uroczystości udział ma wziąć cała rodzina królewska. Pałac Kensinghton ujawnił właśnie kilka szczegółów na temat tego ważnego dnia.

Drobne odejście od tradycji

Wiadomo już, że chrzest księcia Louisa odbędzie się 9 lipca 2018 w The Chapel Royal, St James’s Palace w Londynie. Data chrztu małego monarchy również nie jest wynikiem przypadku. Otóż była to celowa decyzja książęcej pary. Uroczystość ma rozpocząć się o godzinie 16, co jest odejściem od tradycji. Starsze rodzeństwo księcia było chrzczone rano.

Na tę podniosłą uroczystość zaproszono oczywiście całą rodzinę królewską. Nie zabraknie także krewnych księżnej Kate – jej rodziców – Carole i Michael’a Middleton oraz rodzeństwa – James’a i Pippy.

Rodzice chrzestni

Największą tajemnicą jest jednak to, kogo książęca para wybrała na rodziców chrzestnych. Pojawiają się już pewne spekulacje. Mówi się na przykład, że matką chrzestną może zostać niania Tiggy Pettifer, a ojcem chrzestnym prywatny sekretarz księcia Miguel Mead. Oczywiście są to tylko przypuszczenia. Większość osób jest jednak pewna, że kandydatura Meghan Markle nie jest nawet brana pod uwagę…

Może Cię zainteresować