×

Kate w końcu pokazała zdjęcie małego Louisa. Przez jeden szczegół podbiło serca internautów

Kate i William raczej unikali pokazywania najmłodszego księcia opinii publicznej. Tak naprawdę od czasu chrztu próżno szukać jego zdjęć w sieci. Wszystko dlatego, że księżna miała długi urlop macierzyński. Teraz jednak wróciła do pełnienia oficjalnych obowiązków i już pojawiło się w sieci nowe zdjęcie małego księcia. Pociecha pary książęcej rośnie jak na drożdżach!

Pierwsze oficjalne zdjęcie od chrzcin

Ostatnie oficjalne zdjęcie małego księcia Louisa, jakie znajdziemy w sieci, pojawiło się jeszcze w lipcu tego roku. Zostało ono wykonane podczas jego chrztu.

Co więcej, od tego czasu nie znajdziemy w sieci także żadnych informacji, dotyczących 3. dziecka Williama i Kate. Dopiero po tym czasie do sieci wyciekło najnowsze zdjęcie najmłodszego księcia.

Widać na nim, że mały Louise rośnie jak na drożdżach! ?

Z kochającym dziadkiem

Na fotografii możemy zobaczyć, że księżna trzyma małego Louisa na rękach, a wpatrzony w niego dziadek chwyta jego maleńką rączkę. Przez ten szczegół podbija serca internautów na całym świecie!

Wiadomo, że fotografia została zrobiona we wrześniu w ogrodach Clarence House. Pochodzi z prywatnego albumu rodzinnego. Najmłodszy potomek Kate i Williama miał wtedy około 5 miesięcy.

Uroczy, prawda?

Może Cię zainteresować