×

Zdjęcie Charlotte z młodszym bratem przykuło uwagę Internautów. Wszystko przez jeden szczegół

23 kwietnia książę William i księżna Kate powitali na świecie swoją trzecią pociechę. Drugiego synka – małego Louise’a. Kensington Palace po raz pierwszy upublicznił dokładny wizerunek małego księcia. Internauci natychmiast zauważyli pewien szczegół…

Zdjęcia księcia Louisa wykonała sama Kate. Udowodniła tym samym, że ma naprawdę olbrzymi talent jeśli chodzi o wychwytywanie „idealnych” momentów.

Zdjęcia, które za chwile zobaczycie, zostały zrobione dokładnie 2 maja, czyli w dniu urodzin księżniczki Charlotte. Na jednym z nich możemy zobaczyć nowo narodzonego księcia, trzymanego przez 3-letnią księżniczkę.

Oto ono:

Coś im to przypomniało…

Internauci szybko zauważyli, że sweterek, który ma na sobie księżniczka skądś jest im znany. Okazało się, że identyczny miał na sobie książę George na zdjęciu wykonanym w 2016 roku, w czasie gdy królowa Elżbieta świętowała swoje 90. urodziny.

Myślicie, że to ten sam kardigan?

Uderzające podobieństwo

Na oficjalnym Twitterze królewskiej rodziny pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie najmłodszego księcia. Internauci nie kryją słów podziwu i gratulacji. Większość z nich widzi niezaprzeczalne podobieństwo Louis’a do Williama z pierwszych dni jego życia.

Sami oceńcie:

Faktycznie bardzo podobni, prawda?

Może Cię zainteresować