×

W Biedronce pojawią się nowe maskotki. Zastąpią pożądane przez wszystkich „Świeżaki”

„Gang Świeżaków” zrobił w Biedronkach ogromną furorę, przez co uchodzi za jedną z najbardziej udanych kampanii marketingowych ostatnich lat. Masa ludzi kompletowała pluszaki, co skłaniało ich do robienia zakupów w popularnej sieciówce. Wszystko po to, aby uzbierać maskotki owoców i warzyw, których raczej nie trzeba już nikomu bliżej przedstawiać – w końcu do klientów trafiło łącznie 6 milionów pluszowych „Świeżaków”! Nie ma się więc co dziwić, że portugalska sieć postanawia pójść za ciosem i już zapowiada nowy program lojalnościowy. Co tym razem dla nas przygotuje?

Pluszowe zwierzaki nadchodzą

Zważywszy na sukces pierwszej akcji, kolejna ma być podobna do poprzedniej. Klienci znów przy okazji zakupów o określonej wartości będą otrzymywać specjalne naklejki, które będzie można wymienić na… pluszowe zwierzaki! Jak podaje serwis Wiadomości Handlowe, od 27 sierpnia będziemy mogli zbierać naklejki na tzw. Gang Słodziaków. Mowa tutaj o sześciu maskotkach. Wiadomo już, że zaliczać będą się do nich m.in. jeż, sowa, czy królik. Jakby tego było mało, pojawią się również specjalne książki, w których będą opisane przygody tzw. „Gangu Słodziaków”. Dzieci z pewnością nie będą w stanie się im oprzeć.

Sukces pierwszej akcji. Czy zwierzaki go powtórzą?

Jak pokazują statystyki, poprzednie edycje „Świeżaków” sprawiły, że sieciówka zyskała o 40% więcej klientów, niż w przypadku poprzednich lat. Ta kolosalna różnica przyczyniła się do gigantycznych wzrostów generowanych przez sklepy obrotów. Czy nowa akcja znów okaże się ogromnym sukcesem i poprawi sprzedaż? Wiele wskazuje na to, że tak.

Zbieraliście „Świeżaki”? Pochwalcie się swoją kolekcją!?

Może Cię zainteresować

zamknij