×

Serialowa Andrea z „Beverly Hills, 90210” bardzo się zmieniła. Gabrielle Carteris ma już 58 lat

Gabrielle Carteris z „Beverly Hills, 90210” podbiła serca widzów jako serialowa Andrea Zuckerman. Dzięki temu stała się jedną z czołowych gwiazd lat 90. Od emisji serialu minęło już 20 lat i aktorka sporo się zmieniła. Jednak nadal wygląda olśniewająco.

Gabrielle Carteris zyskała popularność dzięki „Beverly Hills, 90210”

„Beverly Hills 90210” był największym przebojem lat 90. Jednak mimo, że twarze aktorów znało miliony ludzi na całym świecie, ale po zakończeniu emisji serialu rzadko pojawiali się na ekranach. Gabrielle Carteris odeszła z obsady w 1995 roku i spotkał ją podobny los. Przez chwile prowadziła własny talk-show, ale szybko został zdjęty z anteny. Zagrała później w kilku serialach i filmach, ale już nigdy nie była tak popularna jak w czasach „Beverly Hills, 90210”.

Od czasu występu Gabrielle Carteris w „Beverly Hills, 90210” minęło 24 lata

W tym roku aktorka skończyła już 58 lat. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że przez dług czas nikt nie był pewny ile Gabrielle Carteris ma lat. W końcu w jednym z wywiadów przyznała, że kiedy starała się o role 16-letniej Andrei Zuckerman, miała 29 lat:

Zapytałam prawnika, czy mogę podpisać kontrakt nie podając swojej prawdziwej daty urodzenia. Wyjaśnił mi, że będzie to zgodne z prawem, dopóki zadeklaruję, że mam więcej, niż 21 lat

Tym sposobem, aktorka dostała rolę Andrei, redaktorki naczelnej licealnej gazetki. Z grubymi ogromnymi okularami i nieokiełznaną fryzurą znacząco różniła się od pozostałych postaci liceum w Beverly Hills, ale z pewnością olśniewała inteligencją.

Showbiznes nie był łaskawy dla Gabrielle Carteris

Aktorka w 1992 roku wyszła za mąż za maklera Charlesa Isaacsa. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. 3 lata później zrezygnowała z grania w serialu, jednak showbiznes nie był dla niej łaskawy. Jej talk=show nie wypalił i coraz rzadziej pojawiała się publicznie. Ostatecznie wycofała się z życia w świetle reflektorów. Obecnie jest przewodniczącą stowarzyszenia aktorów filmowych.

Jednak teraz Gabrielle Carteris znów pojawia się na ściankach. Wszystko przez powrót serialu, który uczynił z niej gwiazdę lat 90. Obsada „Beverly Hills 90210” znów spotkała się na planie. Wszyscy widzowie czekający z niecierpliwością na pewno będą zachwyceni, ponieważ zobaczą prawie wszystkich aktorów z oryginalnego składu.

Gabrielle Carteris nie przypomina już nastolatki z „Beverly Hills, 90210”

Trzeba przyznać, że w porównaniu do innych gwiazd serialu, aktorka trzyma się naprawdę dobrze. Inaczej niż niektórzy koledzy i koleżanki z planu, nie przesadziła z medycyną estetyczną. 58-letnia aktorka w czasie promocji kontynuacji serialu prezentuje się naprawdę świetnie.

Polecane

Może Cię zainteresować