×

Fuleda – malownicza miejscowość na Mazurach. Tam zostanie pochowany Piotr Woźniak-Starak

Fuleda – mała miejscowość na Mazurach, którą Piotr Woźniak-Starak kochał całym sercem. Właśnie dlatego rodzina milionera zdecydowała, że zostanie pochowany w tym miejscu. Pojawiły się już także dokładne informacje na temat charakteru pogrzebu tragicznie zmarłego producenta.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina oficjalnie poinformowała już, kiedy odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka oraz gdzie zostaną złożone prochy milionera. Wiadomo, że uroczystości ostatniego pożegnania producenta będą trwały dwa dni.

29 sierpnia o godzinie 19:00 zostanie odprawiona msza żałobna w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Anny Walentynowicz 1. Tuż po uroczystej liturgii urna z prochami zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przewieziona do Fuledy, koło Giżycka. To w tym miejscu zostaną złożone prochy producenta.

Dlaczego Fuleda?

Miejscowość ta była szczególnie bliska Piotrowi, który uwielbiał spędzać w niej każdą wolną chwilę. W Fuledzie znajduje się ogromne gospodarstwo państwa Staraków. Cała posiadłość ma ponad 200 hektarów i jest bardzo pilnie strzeżona. Po wjeździe na jej granice włączają się czujniki ruchu i od razu alarmują ochronę.

Ciekawostką jest to, że budynki wystylizowane zostały na osadę kozacką. Są drewniane, posiadają wieże, a wokół nich znajdują się jedynie piaszczyste drogi i małe stawy.

Konieczne było specjalne pozwolenie

Rodzina Piotra musiała wcześniej uzyskać od sanepidu specjalne pozwolenie na to, aby prochy Piotra można było złożyć na terenie rodzinnej posiadłości. Oczywiście udało się to. Młody milioner nie tylko kochał to miejsce. Istotne jest też to, że właśnie tam spędził ostatnie chwile swojego życia w nocy 17 na 18 sierpnia.

Nic dziwnego, że Piotr tak uwielbiał spędzać czas w tym miejscu. Tylko spójrzcie, jak tam jest pięknie:

Może Cię zainteresować

zamknij