×

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina milionera ma jedną prośbę

Znana jest data i miejsce pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. W ostatnim czasie media obiegła nieoficjalna informacja odnośnie dnia pochówku producenta filmowego. Nie została ona jednak wówczas potwierdzona przez rodzinę i najbliższych tragicznie zmarłego 39-latka. Kwestią czasu był więc moment, kiedy to nastąpi. Dziś już oficjalnie wiadomo, gdzie i kiedy zostanie pochowany Piotr Woźniak-Starak. Informacje na ten temat podała rodzina.

Data i miejsce pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Msza żałobna będzie miała miejsce 29 sierpnia o godzinie 19.00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP przy ul. Anny Walentynowicz 1 w Konstancinie-Jeziornie. Następnego dnia, 30 sierpnia, urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na Fuledzie. Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo.

Data i miejsce pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Instagram

Rodzina podzieliła się wpisem, który chwyta za serce

Rodzice, żona i rodzeństwo opublikowali wyjątkowo wzruszający wpis, w którym opisali wyjątkowe życie Piotra Woźniaka-Staraka. „Piotr kochał życie, życie kochało Jego…” – zaczęli. Z treści dowiadujemy się również, dlaczego na miejsce złożenia prochów wybrano właśnie Fuledę. Jak się okazuje, było to „miejsce szczególnie ukochane przez Piotra”.

Całość wpisu możesz zobaczyć poniżej.

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi – napisali w pożegnaniu rodzice, żona i rodzeństwo zmarłego 39-latka

Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół

Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu

Rodzina odniosła się również do wsparcia, które z różnych stron świata płynęło do niej zarówno po zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka, jak i po odnalezieniu jego ciała. Dodała także, że zamiast kwiatów można składać ofiary na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Edukidsmed” lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone i skrzywdzone zwierzęta.

Data i miejsce pogrzebu Piotra Woźniaka Staraka

Instagram

Śledztwo w sprawie wciąż trwa

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia po tym, jak wraz z 27-letnią kobietą wypadł z motorówki do wody – jej udało się dopłynąć do brzegu. Ciało producenta zostało odnalezione przez płetwonurków w jeziorze Kisajno kilka dni później. Prokuratura wciąż prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku. Póki co śledczy nie odnoszą się do doniesień medialnych i nie informują o szczegółach zdarzenia.

Polecane

Może Cię zainteresować