×

Friz pokazał dom za 7 milionów złotych! Wnętrza robią ogromne wrażenie

Friz pokazał dom za 7 milionów! Budynek jest ogromny i przepełniony luksusami. Fani w komentarzach nie kryją zachwytu. Youtuber nie zapomniał też podziękować i im. Podkreślił, że wszystko co ma, osiągnął właśnie dzięki nim.

Fenomen Friza

Bezsprzecznie Karol „Friz” Wiśniewski jest w tej chwili jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów. On i jego „Ekipa” zarabiają olbrzymie pieniądze. Nie do końca wiadomo skąd wziął się ich fenomen, ale zwykły śmiertelnik nie jest sobie nawet w stanie wyobrazić, jakie sumy Friz i znajomi otrzymują za nagrywane filmy czy kolejne współprace ze znanymi firmami.

Każdy z nas pamięta chyba także hitowe lody Ekipy, które również przyniosły youtuberowi olbrzymie pieniądze. Teraz idol dzieciaków próbuje wypromować swój kolejny produkt – słodki napój. Niektórzy podkreślają, że niestety jego skład pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Friz pokazał dom za 7 milionów!

W jednym z ostatnich filmów Friz pochwalił się pierwszym domem, który kupił. Jak się okazuje, jego olbrzymia willa jest warta kolosalną sumę, bo aż 7 milionów złotych! Posiadłość znajduje się około 20 minut jazdy od samego centrum Krakowa.

Robiący wrażenie już z zewnątrz budynek jest wyposażony chyba we wszelkie możliwe luksusy oraz udogodnienia. Do dyspozycji lokatorów jest sauna, basen kryty, a także i jacuzzi, czy pokaźny salon, przestronna kuchnia i niesamowite sypialnie.

Friz pokazał dom za 7 milionów 1
YouTube
Friz pokazał dom za 7 milionów 3
YouTube

Oczywiście dzięki filmikowi zamieszczonemu przez Friza możemy dokładnie pooglądać te wnętrza. Widać, że świeżo upieczony właściciel także jest pod jego ogromnym wrażeniem. Karol Wiśniewski zwrócił się też bezpośrednio do fanów. Okazał im wdzięczność, zaznaczając, że to właśnie dzięki nim mógł pozwolić sobie na zakup takiego luksusowego domu.

Friz pokazał dom za 7 milionów 3
YouTube
Friz pokazał dom
YouTube

Youtuber zdradził także, że on na razie nie ma zamiaru wprowadzać się do tego luksusowego budynku. Póki co realizowany będzie w nim nowy influencerski projekt „GENZIE”. W tej pięknej willi zamieszkają więc inni aspirujący youtuberzy.

Pod filmem Friza nie zabrakło komentarzy od zachwyconych fanów. Wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że dom jest przepiękny i że z całego serca gratulują mu osiągniętego sukcesu.

drogie gniazdko
YouTube
spialnia
YouTube

A tu możecie zobaczyć całe nagranie:

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij