×

Przerobiła zdjęcia noworodków, dodając im zęby. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania

Kiedy mały człowieczek przychodzi na świat, jest na swój sposób wyjątkowy, a co za tym idzie, diametralnie różni się od dorosłej osoby. Ma malutkie rączki, nóżki, dużą głowę, nie ma włosów lub ma ich niewielką ilość. Nie ma również zębów i na tym chcielibyśmy się zatrzymać. Czy zastanawialiście się jednak kiedykolwiek, jak wyglądałoby nowo narodzone maleństwo z zębami i jak wpasowywałoby się w całokształt małego człowieczka? Odpowiedź na to pytanie poznasz poniżej ?

Fotografka, która specjalizuje się w robieniu zdjęć noworodkom

Amy Haehl jest profesjonalną fotografką, która specjalizuje się w sesjach weselnych, macierzyńskich i robieniu zdjęć noworodkom. Te ostatnie cieszą się największą popularnością, bowiem z małych pociech potrafi wydobyć wszystko to, co najpiękniejsze. Tym razem postanowiła jednak pójść o krok dalej i przygotowała sesję, która skradła serca milionów ludzi na całym świecie. Pomogła jej w tym aplikacja FaceApp, która od jakiegoś czasu cieszy się niebywałą popularnością. Do przeróbki nie wykorzystała jednak własnego autoportretu. Nie postarzyła również twarzy innych osób.

Zastosowała filtr „uśmiechu” na fotografiach z małymi dziećmi

Fotografka zastosowała filtr „uśmiechu” na fotografiach z małymi dziećmi – oczywiście zrobiła to za wcześniejszą zgodą rodziców. Tak powstał album o nazwie „If Babies Had Teeth”, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „Jeśli Dzieci Miałyby Zęby”. Efekt sesji i jej przeróbki przerósł najśmielsze oczekiwania.

Dla jednych te zdjęcia są wyjątkowo zabawne. Dla innych natomiast przerażające. Koniecznie zobacz je wszystkie i daj znać, do której grupy osób się zaliczasz. My nieźle się przy tym uśmialiśmy, a Ty?

Może Cię zainteresować