×

W szczerym poście bloggerka pokazuje prawdę o „obwisłym biuście”. Tak wygląda rzeczywistość!

Kobiety w dzisiejszych czasach nie mają łatwego życia. Media stworzyły obraz tego, jak powinnyśmy wyglądać, a niestety, droga do ideału jest niemożliwa do pokonania. Zbyt często jednak o tym zapominamy i wtedy o kompleksy bardzo łatwo. Bycie zadbaną a próbowanie się dopasować, to dwie różne rzeczy. Prawda jest taka, że nie na wszystko mamy wpływ, a wiele rzeczy uważanych za nieatrakcyjne, jest zupełnie normalne.

Wie o tym doskonale Fit Matka Wariatka, która w zabawny sposób skomentowała internetowy test, mający sprawdzić, czy piersi są obwisłe

Kojarzysz akcję #metoo? Powiem Ci, że dla mnie, ona przynosi już odwrotny skutek. Mnie, kobietę, głupota innych kobiet…

Opublikowany przez Fit Matką Wariatką Piątek, 27 października 2017

„Wpadłam na jakiś durny artykuł o tym, jak sprawdza się, czy piersi są obwisłe. Myślę sobie, przeczytam, choć to, że obwisają, jest czymś zupełnie normalnym. Czytam więc i oczom własnym nie wierzę! Aby sprawdzić, czy biust jest nadmiernie obwisły, wystarczy wsadzić pod piersi ołówek! Ha! Jakież to proste! Kto by pomyślał… Jeśli rzeczony ołówek zostanie pod piersią to sorry, ale masz wiszące cycki.”

Otrzymałam maila od menadżera jednej z klinik medycyny estetycznej. Moja pierwsza myśl: No tak! Ktoś mi się w końcu…

Opublikowany przez Fit Matką Wariatką Niedziela, 7 stycznia 2018

„Zwariowałam! Artykuł napisała kobieta. Kobieta dla kobiety. Dobra, okej, przyzwyczaiłam się, że to najczęściej baba wciska Ci szkło w oko i tłumaczy, że to rzęsa, ale żeby takie bzdury pisać?

Początkowo się śmiałam, ale potem pomyślałam, że przecież jest wiele kobiet, które uwierzą w te brednie i nie dość, że mają już mega ch*jowe brzuchy – bo przecież jak siedzą, marszczy się im na nich skóra – to jeszcze dojdą do tego zwisające cycki i już zrobi się dramat. Depresja gwarantowana! Jak dodasz do tego zbyt mało białe zęby, zbyt mało karpie usta i zbyt mało białą odbytnicę, to już jest amba. Oooo nie! Koniec z bredniami! Zrobiłam test!”

Bez owijania w bawełnę, bloggerka pokazuje jak wygląda rzeczywistość. Cała prawda drogie panie!

Uwaga! Będzie emocjonalnie i z kilkoma brzydkimi wyrazami, więc wrażliwych oraz ludzi o słabych nerwach, proszę o…

Opublikowany przez Fit Matką Wariatką Czwartek, 7 września 2017

”Pod cyckami mieści mi się talerz (wzięłam deserowy, ale wierz mi, zmieści się i ten na drugie danie), zeszyt i gazetka z Lidla. Wynik? Wszystko weszło i trzyma się świetnie!

I co? I gówno, skretyniała autorko wpisu. Piersi opadają i jest to zupełnie normalne, a dla ludzi myślących, oczywiste. Pisanie takich bzdur jest poniżej poziomu homo sapiens. Takimi artykułami powodujecie, że kobiety szaleją i idiocieją, w pogoni za brukowymi ideałami, które nie istnieją.”

O ile o piersi możemy zadbać, na upływ czasu nie mamy wpływu

Karmienie piersią również nie działa na ich korzyść, ale chodzi o to, by rozumieć swoje ciało i z dystansem podchodzić do medialnych rewelacji. Warto się skupić na znacznie ważniejszych aspektach.

Trzeci trening z naszego TYGODNIOWEGO WYZWANIA za nami! Kto zrobił? ????Teraz już nie masz wymówek. Nie chcę już czytać…

Opublikowany przez Fit Matką Wariatką Wtorek, 23 stycznia 2018

„A Ty droga Czytelniczko, zamiast wciskać sobie pod piersi pół sklepu papierniczego, wybierz się lepiej na ich badanie!

Profilaktyczne samobadanie piersi, badania u gina, usg i mammografia, mogą uratować Ci życie. Na tym się skup.”

I o tym pamiętajcie drogie panie!

Może Cię zainteresować

zamknij