×

Finał „The Voice Kids” już za nami. Sprawdź, kto wygrał!

Finał trzeciej edycji „The Voice Kids” budził wielkie emocje. Sprawdź, kto spośród dziewięciorga finalistów okazał się najlepszy. Kto porwał serca jurorów i publiczności? Znamy zwycięzcę!

Najlepsi z najlepszych

Trzecia edycja „The Voice Kids” wzbudziła emocje tym większe, że zwyciężczynie poprzednich edycji: Roksana Węgiel i Wiktoria Gabor wygrały Eurowizję Junior. Dzięki ich sukcesom program telewizji publicznej zyskał rangę kuźni talentów i prostej drogi do wielkiej kariery muzycznej. Atmosferę wokół programu podgrzewał zresztą sam producent Rinke Rooyens. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami mówił:

„The Voice Kids” to fenomenalny program, dzięki któremu możemy wyłaniać fantastyczne talenty wśród dzieci. Najlepszy przykład to uczestnicy obu pokazanych dotychczas edycji – masa talentów, a wśród nich dwie niezwykłe dziewczyny, które wygrały Eurowizję Junior. To pokazuje, że program stwarza ogromne możliwości rozwoju kariery młodych wykonawców. Również i w trzeciej edycji mamy bardzo utalentowanych uczestników. Sądzę, że i tym razem wykreujemy nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej”.

Finałowa dziewiątka

Podczas bitew i sing-offów jurorzy uważnie przyglądali się uczestnikom, typując tych, którzy mają szanse na zwycięstwo w wielkim finale. Ostatecznie Cleo wybrała ze swojej drużyny Natalię Kawalec, Wiktorię Zwolińską i Szymona Lubickiego.

Tomson i Baron wytypowali Ewelinę Kozub, Aleksandrę Gwazdacz i Hanię Sztachańską. Wybór Dawida Kwiatkowskiego padł na Alę Tracz, Anastazję Maciąg i Marcina Maciejczaka.

Uczestnicy walkę o zwycięstwo rozpoczęli od wykonania coverów. Po tej turze jurorzy wybrali po jednym z kandydatów. Kwiatkowski zdecydował się na Marcina Maciejczaka, Tomson i Baron wybrali Hanię Sztachańską, a Cleo wytypowała Natalię Kawalec, która porwała brawurowym wykonaniem utworu „Dziwny jest ten świat”.

Kto wygrał „The Voice Kids”?

W finałowej turze uczestnicy znów rozpoczęli od coverów, a następnie zaprezentowali własne utwory. Hania zaśpiewała „Czarno-biały film”, Natalia „Pozwól”, a Marcin „Jak gdyby nic”.

Widzowie w głosowaniu internetowym na zwycięzcę trzeciej edycji wybrali Marcina Maciejczaka. Chłopiec odebrał z rąk prezesa TVP Jacka Kurskiego czek na 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.

 

 

Źródła: www.instagram.com, www.rmf.fm

Może Cię zainteresować