×

Finał trzeciej edycji „The Voice Kids” budził wielkie emocje. Sprawdź, kto spośród dziewięciorga finalistów okazał się najlepszy. Kto porwał serca jurorów i publiczności? Znamy zwycięzcę!

Najlepsi z najlepszych

Trzecia edycja „The Voice Kids” wzbudziła emocje tym większe, że zwyciężczynie poprzednich edycji: Roksana Węgiel i Wiktoria Gabor wygrały Eurowizję Junior. Dzięki ich sukcesom program telewizji publicznej zyskał rangę kuźni talentów i prostej drogi do wielkiej kariery muzycznej. Atmosferę wokół programu podgrzewał zresztą sam producent Rinke Rooyens. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami mówił:

„The Voice Kids” to fenomenalny program, dzięki któremu możemy wyłaniać fantastyczne talenty wśród dzieci. Najlepszy przykład to uczestnicy obu pokazanych dotychczas edycji – masa talentów, a wśród nich dwie niezwykłe dziewczyny, które wygrały Eurowizję Junior. To pokazuje, że program stwarza ogromne możliwości rozwoju kariery młodych wykonawców. Również i w trzeciej edycji mamy bardzo utalentowanych uczestników. Sądzę, że i tym razem wykreujemy nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej”.

Finałowa dziewiątka

Podczas bitew i sing-offów jurorzy uważnie przyglądali się uczestnikom, typując tych, którzy mają szanse na zwycięstwo w wielkim finale. Ostatecznie Cleo wybrała ze swojej drużyny Natalię Kawalec, Wiktorię Zwolińską i Szymona Lubickiego.

Tomson i Baron wytypowali Ewelinę Kozub, Aleksandrę Gwazdacz i Hanię Sztachańską. Wybór Dawida Kwiatkowskiego padł na Alę Tracz, Anastazję Maciąg i Marcina Maciejczaka.

Uczestnicy walkę o zwycięstwo rozpoczęli od wykonania coverów. Po tej turze jurorzy wybrali po jednym z kandydatów. Kwiatkowski zdecydował się na Marcina Maciejczaka, Tomson i Baron wybrali Hanię Sztachańską, a Cleo wytypowała Natalię Kawalec, która porwała brawurowym wykonaniem utworu „Dziwny jest ten świat”.

Kto wygrał „The Voice Kids”?

W finałowej turze uczestnicy znów rozpoczęli od coverów, a następnie zaprezentowali własne utwory. Hania zaśpiewała „Czarno-biały film”, Natalia „Pozwól”, a Marcin „Jak gdyby nic”.

Widzowie w głosowaniu internetowym na zwycięzcę trzeciej edycji wybrali Marcina Maciejczaka. Chłopiec odebrał z rąk prezesa TVP Jacka Kurskiego czek na 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.

 

 

Polecane

Źródła: www.instagram.com, www.rmf.fm

Może Cię zainteresować