×

Najmłodszy zwycięzca „Mam talent”. Sam papież docenił umiejętności chłopca

Niewątpliwe ten uroczy chłopiec urodził się z ogromnym darem. Rodzice postanowili pokazać niezwykłe zdolności syna w popularnym programie rozrywkowym. Rozkoszny 2-latek wygrał hiszpańską edycję programu i został tym samym najmłodszym zwycięzcą w historii „Mam talent”. Talent chłopca docenił sam papież, który zaprosił chłopca do Watykanu. Musicie to obejrzeć!

Malutki chłopiec z ogromnym talentem

Rozrywkowy program „Mam talent” pozbawiony jest ograniczeń wiekowych. W związku z tym w programie możemy spotkać zarówno emerytów a także malutkie dzieci. Pod koniec 2019 roku mały Hugo Molina wziął udział w hiszpańskiej wersji show. Malec swoim występem wprawił w osłupienie zarówno jurorów jak i publiczność.

Przed występem prowadzący pogram poinstruował publiczność zgromadzoną na sali, aby powstrzymali się przed oklaskami. Ponieważ mogłoby to zaburzyć koncentrację chłopczyka. Na scenę malca wprowadził jego tato. Który rozpoczął występ malca od słów
„Jak gra się na bębnach, Hugo?” Chłopiec wykazał się niesamowitym poczuciem rytmu. Zagrał na bębenku do tradycyjnej hiszpańskiej wielkanocnej parady, Semana Santa. Mimo tak młodego wieku do swojego występu podszedł z niesamowitym skupieniem.

Najmłodszy zwycięzca „Mam talent”

Utalentowany 2-latek zachwycił wszystkich widzów a szczególnie jurorów, którzy przyglądali się jego występowi z niedowierzaniem. Hugo Molina zdobył owacje publiczności na stojąco. Ostatecznie chłopiec awansował do półfinału i ku ogromnej radości rodziców 17 grudnia 2019 roku 2-latek wygrał popularne show. Tym samym to najmłodszy zwycięzca „Mam talent” w całej historii tego programu rozrywkowego.

Nie ma znaczenia, który raz to oglądamy, ponieważ to zawsze jest świetne. W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego

– komentowali zachwyceni jurorzy.

Z każdym dniem rośnie liczba odsłon występów chłopca na YouTube. Jego talent docenił także papież Franciszek, który zadeklarował chęć spotkania z Hugo. Z rodzicami chłopca skontaktował się sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii, który przekazał, że ociec Święty życzy sobie na własne oczy zobaczyć jego występ.

Z Valladolid skontaktowaliśmy się z Watykanem i papież Franciszek przyjmie ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie

Według Księgi rekordów Guinnessa „Mam talent” to najbardziej popularny program rozrywkowy na świecie. Jego licencję wykupiło aż 60 krajów. W naszym kraju nagrano już 12 edycji tego show. Z każdym rokiem rośnie oglądalność tego programu.

Miłośnicy talentu Hugo mogą śledzić jego dalsze losy na Instagramie, obserwuje go już ponad 60 tys. internautów.

Źródła: www.onet.pl, kultura.gazeta.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij