×

Powstanie film o życiu Kory. Wiadomo już, kto może wcielić się w rolę artystki

Jutro, 28 lipca, minie dokładnie rok od śmierci Kory. I choć plany nakręcenia filmu biograficznego jednej z najbardziej charakterystycznych polskich artystek snuto od lat, teraz jej mąż, Kamil Sipowicz, postanowił nieco przyspieszyć prace nad scenariuszem. Czyżbyśmy już wkrótce ujrzeli film o życiu Kory?

Instagram

Instagram

Film o życiu Kory i odtwórczyni głównej roli

Film biograficzny, który opowiadałby historię życia Kory, bez dwóch zdań cieszyłby się ogromną popularnością w naszym kraju. Wszystko ze względu na tysiące, o ile nie miliony fanów, które przez lata swojej kariery zyskała sobie piosenkarka. Przed reżyserem stoi jednak nie lada wyzwanie i pytanie, kto miałby odtworzyć główną rolę w filmie. Na chwilę obecną mówi się o dwóch nazwiskach: Olga Bołądź, która jest fizycznie podobna do Kory, i Magdalena Cielecka, która jest z kolei podobna do piosenkarki pod kątem charakteru.

Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę. To musi być bardzo dobra aktorka, jakaś szamanka – zapowiada Sipowicz

 Śmierć gwiazdy

Przypomnijmy, że gwiazda polskiej sceny muzycznej od pięciu lat zmagała się z rakiem jajnika. I choć walka ze śmiertelną chorobą przebiegała pomyślnie, na początku ubiegłego roku okazało się, że rak dał przerzuty. W konsekwencji piosenkarka została poddana operacji na otwartym mózgu. Tymczasem organizm artystki był już do tego stopnia wyniszczony, że kolejna chemioterapia byłaby dla niej śmiertelna.

Była wokalistka zespołu Maanam zmarła 28 lipca 2018 roku.

Może Cię zainteresować