×

Zasłynął dzięki serialowi BrzydUla. Minęło już 10 lat, a Filip zmienił się nie do poznania

Filip Bobek ogromną popularność zdobył dzięki roli Marka Dobrzańskiego w serialu BrzydUla. To właśnie ona przyniosła mu niezliczoną ilość fanek i ciągłą rozpoznawalność. W tym roku mija dziesięć lat od zakończenia emisji serialu, który zmienił życie Filipa. Sprawdźmy, jak teraz wygląda aktor.

Obecnie Filipa możemy oglądać na małym ekranie w produkcjach takich jak “Na dobre i na złe” czy “W rytmie serca”. Aktor jednak nie stroni od filmów pełnometrażowych. Zagrał w takich produkcjach jak “Sala samobójców”, “80 milionów” czy “Wkręceni 2”.

Metamorfoza roku?

Patrząc na te wszystkie lata, Filip bardzo się zmienił. 37-latek w wywiadach wielokrotnie podkreślał, że bardzo kocha biegać. Zmienił także sposób odżywiania. Stara się mądrze dobierać produkty, które spożywa. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Bobek wygląda rewelacyjnie. Jego umięśniona sylwetka zachwyca!

Fani w szoku

Pod postem na Instagramie, na którym aktor chwali się sylwetką, pojawiły się komentarze zaskoczonych fanów. Jednak opinie są bardzo pozytywne. Wszyscy są oczarowani metamorfozą jaką przeszedł aktor.

– O kurcze, ale super zmiana.
– Troszkę się Panu „urosło”, ale jak dla mnie wygląda Pan fantastycznie :)
– Piękna muskulatura ???no i zdjęcie tez ?
– Prawie jak wolverine ?

A Wam jak się podoba?

Może Cię zainteresować

zamknij