×

Ewa Krawczyk straci majątek po zmarłym mężu? Syn artysty nie odpuszcza!

Ewa Krawczyk straci majątek? Wdowa po słynnym piosenkarzu ma poważne powody do zmartwień. Jeżeli sprawa sądowa nie potoczy się po jej myśli, to jej przyszłość może malować się w ciemnych barwach. Mówi się, że nawet połowa spadku może trafić w ręce Krzysztofa Igora Krawczyka, jedynego syna zmarłego artysty.

Niespodziewany zwrot akcji

Spór pomiędzy Ewą Krawczyk oraz synem Krzysztofa Krawczyka z poprzedniego małżeństwa toczy się już od wielu miesięcy. W tym czasie niejednokrotnie słyszeliśmy o rozmaitych prowokacjach, których dopuszczali się m.in. Andrzej Kosmala i Ewa Krawczyk. Wszystko po to, aby przekonać sąd do swojej racji.

Wdowa po piosenkarzu po jego śmierci twierdziła, że niedługo przed odejściem z tego świata Krzysztof Krawczyk stworzył nowy testament, zgodnie z którym cały majątek miał przejść w jej ręce. Od początku jednak jej wersja budziła sporo wątpliwości. Na jednej z niedawnych rozpraw biegły podważył zapewnienia Ewy Krawczyk. To samo zrobiła pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka. Kobieta zaprzeczyła, aby istniała możliwość, że artysta wydziedziczył syna.

Co więcej, po śmierci Krzysztofa Krawczyka wyszło na jaw, że żona utrudniała mu kontakty z synem. W związku z tym, że Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior nie pałali do siebie sympatią, pojawiły się podejrzenia, że kobieta mogła wywrzeć presję na artyście, aby sporządził nowy testament. Ta hipoteza podobnie jak inne, nie jest jednak jeszcze potwierdzona. Niemniej jednak, pojawiła się właśnie nowa nadzieja na to, że Krzysztof Igor Krawczyk otrzyma pieniądze po zmarłym ojcu. Zdaniem prawników może liczyć nawet na połowę majątku.

Ewa Krawczyk straci majątek?

Na ostatniej rozprawie okazało się, że niedługo przed śmiercią Krzysztof Krawczyk był w słabej kondycji zdrowotnej, która miała znaczący wpływ na jego sprawność intelektualną i świadomość dokonywanych działań. Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka, reprezentująca syna Krzysztofa Krawczyka w wywiadzie dla gazety „Twoje Imperium” poinformowała, że istnieje szansa na to, aby jej klient otrzymał połowę spadku po ojcu. Aby tak się stało mężczyzna musi udowodnić, że w momencie spisywania testamentu Krzysztof Krawczyk nie był w pełni władz umysłowych.

Mój klient podjął taką decyzję, gdyż na jaw wyszły istotne okoliczności związane ze stanem zdrowia jego ojca z ostatniego okresu jego życia. W tego typu sprawach opiniowanie przez biegłych lekarzy specjalistów najczęściej jest konieczne.

Krzysztof junior od lat cierpi na padaczkę, która jest skutkiem poważnego wypadku samochodowego spowodowanego przez jego ojca w 1988 roku. Na skutek kolizji mężczyzna doznał poważnych obrażeń pnia mózgu. Syn artysty nie ma łatwego życia.

Po tym, jak Krzysztof Krawczyk związał się z Ewą, ich relacja uległa rozluźnieniu. Wraz z upływem czasu zaczęli się widywać coraz rzadziej. Krawczyk junior od dawna dzieli mieszkanie wraz z wujostwem. Nie posiada własnego lokum.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować