×

Archiwalne nagranie z udziałem Krawczyków. Kosmala dolewa oliwy do ognia

Archiwalne nagranie z udziałem Krawczyków wstrząsnęło Internetem. Były menedżer piosenkarza nie zamierza milknąć. Andrzej Kosmala po raz kolejny wywołał dyskusję, publikując to wideo. Czy mężczyzna działa w kooperacji z Ewą Krawczyk?

Naprawa wizerunku

Bez dwóch zdań wizerunek Ewy Krawczyk bardzo ucierpiał w ostatnim czasie. Po tym, jak wyszło na jaw, że utrudniała swojemu pasierbowi kontakty z ojcem oraz zachęcała go do rezygnacji z dochodzenia sprawiedliwości na drodze sądowej, straciła sympatię fanów Krzysztofa Krawczyka.

Można odnieść wrażenie, że teraz wdowa po piosenkarzu stara się odbudować swój wizerunek. Pomaga jej w tym internetowa działalność Andrzeja Kosmali. Dawny menedżer artysty regularnie publikuje w sieci materiały, które pokazują Ewę Krawczyk w dobrym świetle. Jednocześnie nie powstrzymuje się przed kompromitowaniem Mariana Lichtmana czy Krzysztofa Krawczyka juniora.

Ostatnio Kosmala postanowił przypomnieć internautom, jak wielkie uczucie łączyło Ewę i Krzysztofa Krawczyków. W końcu para przeżyła ze sobą wiele lat. Codzienność Ewy została całkowicie podporządkowana karierze męża. Nie przeszkadzało jej to jednak. W wywiadzie przyznała kiedyś, że uważała za wielkie szczęście fakt, że jest żoną wybitnego artysty. Prawie cały swój czas małżonkowie spędzali razem. Ewa towarzyszyła mężowi podczas tras koncertowych, a niekiedy nawet występowała na scenie. Gdy Krzysztof Krawczyk odszedł, bardzo trudno było się jej odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Andrzej Kosmala postanowił pokazać Polakom, jak wyglądała relacja Krawczyków. W tym celu udostępnił w sieci nagranie, przedstawiające uroczystości 25-lecia ich związku małżeńskiego. Archiwalne nagranie z 2013 roku prezentuje odnowienie sakramentu małżeństwa Ewy i Krzysztofa Krawczyków.

Archiwalne nagranie z udziałem Krawczyków

W opisie nagrania, przedstawiającego przebieg uroczystości z udziałem Krzysztofa i Ewy Krawczyków, Andrzej Kosmala napisał:

To niesamowite, że 25 lat temu byłem z Izą i moimi dziećmi Asią i Robertem uczestnikiem tej wspaniałej uroczystości weselnej. Opisałem tę uroczystość weselną w książce „Życie jak wino”.

Mszę celebrował ksiądz biskup Antoni Długosz. Towarzyszył mu proboszcz parafii ojciec Mirosław Skrzydło. W ceremonii brał również udział ksiądz dr Stanisław Jasionek, proboszcz z Częstochowy, poeta, a zarazem przyjaciel Krawczyków. Srebrne wesele stanowiło dla obojga ważne przeżycie duchowe, które doprowadziło do odnowienia sakramentu małżeństwa. Na nagraniu wyraźnie widać, że Ewa i Krzysztof bardzo emocjonalnie przeżywali tę uroczystość.

Wideo ma już prawie milion wyświetleń, a liczba ta stale rośnie. Widząc, jak mocno menedżer Krzysztofa Krawczyka angażuje się w pielęgnowanie pamięci po nim, można odnieść wrażenie, że i on wraz ze śmiercią artysty stracił cały świat. Profil Kosmali na Facebooku jest zapełniony materiałami poświęconymi piosenkarzowi. Andrzej Kosmala prawdopodobnie nie ma żadnego życia, poza tym, co wiąże się z Krzysztofem Krawczykiem.

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij