×

Esmeralda Godlewska walczy z hejtem i nadwagą. Porównuje się do Kim Kardashian

Powrót patocelebrytki do show-biznesu wywołał niemałe zamieszanie. Teraz Esmeralda Godlewska walczy z hejtem, który pojawił się, gdy pokazała swoje krągłości. „Ludzie co jest z wami?” – pyta.

Nie przypomina dawnej siebie

Monika „Esmeralda” Godlewska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych patocelebrytek w Polsce. Widzowie mogą ją kojarzyć z programu „Ex na plaży”, jednakże największe zamieszanie zrobiła wraz ze swoją siostrą Małgorzatą, publikując covery znanych utworów na YouTube. Wówczas uwagę przyciągały skąpymi strojami i mocnym makijażem.

Jakiś czas później siostry poróżniły się i każda z nich poszła w swoją stronę. Niedługo później Esmeralda spowodowała wypadek samochodowy będąc pod wpływem alkoholu. Swoich sił próbowała także na gali Fame MMA. Niestety, tak jak w śpiewaniu nie odniosła tam żadnych sukcesów.

Na jakiś czas patocelebrytka wycofała się z show-biznesu. Ostatnio jednak wróciła i zapowiedziała swój udział na gali Punch Down. Jej przeciwniczką będzie Anastasiya Yandaltsava, doskonale znana widzom programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez PunchDown (@punchdownfight)

Jednak to nie powrót patocelebrytki i wiadomość o jej udziale w gali Punch Down wzbudziły olbrzymie poruszenie w sieci. Esmeralda Godlewska jest nie do poznania. Bardzo się zmieniło, co zapoczątkowało lawinę hejtu.

Kobieta w ostatnim czasie sporo przybrała na wadze, z czego doskonale sama zdaje sobie sprawę.

Esmeralda Godlewska walczy z hejtem

Do planowanego pojedynku z Anastasiyą Yandaltsavą pozostało już niewiele czasu. Tuż przed nim Esmeralda zapowiedziała na swoim profilu na Instagramie, że przechodzi na dietę. Wpis opatrzyła swoim zdjęciem z przeszłości, kiedy mogła się poszczycić smukłą i zgrabną sylwetką:

Od poniedziałku zaczynam nową dietę DETOX. Cel: w 4/5 miesięcy wrócić do dawnej figury. Docelowa waga -> 52 – 50 kg. Motywacja: Ubrania w rozmiarach XS/32 zalegające w mojej szafie, które niegdyś pasowały idealnie, teraz ledwo przechodzą mi przez łydkę. Do mojego obecnego wyglądu przyczyniło się wiele aspektów – w tym zdrowotnych, na które nie miałam wpływu. Czas przestać marzyć a zacząć te marzenia realizować!

Jakiś czas później Godlewska zorganizowała relację na żywo. Internauci byli szczególnie zainteresowani tym, jak idzie jej w zrzucaniu nadprogramowych kilogramów. Patocelebrytka oznajmiła, że wzięła się ostro za siebie, a kilogramy lecą w dół.

Esmeralda postanowiła też zabrać głos w sprawie nieprzychylnych komentarzy, które pojawiają się w sieci na jej temat. Powiedziała, co sądzi o osobach, które biorą udział w nagonkach na drugiego człowieka.

Ludzie co jest z wami? Skąd wciąż w tych czasach tyle negatywnych emocji? Daje wam to poczucie spełnienia, że obrazicie kobietę? Dla mnie to obrzydliwe. Zmień się i swoje podejście do ludzi i życia.

Niespodziewanie porównała ona swoją sytuację do… Kim Kardashian:

Na Kim, gdy przytyła, była straszna nagonka, sama przyznała, że przestała wychodzić z domu, zaczęła mieć stany depresyjne, lęki. Nie jestem nią, ale rozumiem, co czuła. Jak widać, gdy się chce, zrzucenie zebranych kilogramów jest możliwe. A ludzie niszczący drugiego człowieka za jego wagę to obrzydliwe stwory.

Agnieszka Hyży miażdży siostry Godlewskie

Źródła: www.fakt.pl, www.pudelek.pl, natemat.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować