×

Elton John przerwał koncert z powodu choroby. Nie był w stanie samodzielnie opuścić sceny

Sir Elton John był zmuszony przerwać koncert z powodu bardzo złego stanu zdrowia. Muzyk zachorował na poważną chorobę, która uniemożliwiła mu dokończenie występu. Z trudem opuścił scenę.

Elton John stracił głos

Do przykrego wydarzenia doszło w trakcie koncertu Eltona Johna w Nowej Zelandii realizowanego w ramach trasy koncertowej „Sir Elton’s Farewell Yellow Brick Road”. Wydarzenie odbywało się na stadionie Mount Smart Stadium w Auckland. Niespodziewanie piosenkarz stracił głos i nie był w stanie kontynuować koncetru. Przyznał się przed publicznością, że zdrowie odmawia mu posłuszeństwa.

Właśnie straciłem głos. Nie mogę śpiewać.

72-letni piosenkarz był bardzo zawstydzony i zdenerwowany sytuacją. Schodząc ze sceny kilkakrotnie przeprosił swoich wielbicieli. W jego oczach pojawiły się łzy bezsilności. Ostatnie słowa wypowiedziane przez Eltona do zgromadzonych brzmiały następująco:

Muszę już iść. Przepraszam.

Stan gwiazdora był tak ciężki, że nie mógł samodzielnie zejść ze sceny. Kilka osób pomogło opierającemu się o fortepian piosenkarzowi opuścić stadion. Publiczność była wyjątkowo zmartwiona niepokojącym stanem zdrowia Eltona Johna. Żegnano go gromkimi brawami.

Przerażająca diagnoza

Sir Elton opublikował na swoim profilu na Instagramie post, w którym wyjaśnił przyczyny swojego złego samopoczucia w trakcie koncertu. Wyznał, że zmaga się z ciężkim zapaleniem płuc. Pomimo świadomości, że jest chory wierzył, że zdoła dać koncert. Niestety, choroba okazała się silniejsza. Piosenkarz podzielił się z fanami ciepłymi słowami i podziękowaniami za okazane mu wsparcie.

Grałem i śpiewałem sercem, dopóki mój głos nie mógł już śpiewać. Jestem rozczarowany, głęboko zdenerwowany i przepraszam. Dałem z siebie wszystko. Dziękuję bardzo za wasze niezwykłe wsparcie i całą miłość, jaką okazaliście mi podczas dzisiejszego występu. Jestem wiecznie wdzięczny. Kocham, Elton.

Życzymy Sir Eltonowi Johnowi szybkiego powrotu do zdrowia i pomyślnej kontynuacji trasy koncertowej.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com, Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij