×

Bohaterka z serialu „Elif” skończyła 10 lat. Bardzo się zmieniła od pierwszego odcinka

Serial pt. „Elif” to turecka produkcja, która powstała w 2014 roku. Ekranizacja przygód dziewczynki była strzałem w dziesiątkę, bowiem cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach na całym świecie (w tym również w Polsce). Widzowie dosłownie pokochali małą bohaterkę serialu. Kim jest Isabella Damla Güvenilir, serialowa Elif Simsek, prywatnie i jak dziś wygląda?

O czym jest serial?

Serial opowiada historię 6-letniej Elif. Dziewczynka jest serialową córką Melek (Selin Sezgin), pokojówki w domu Kenana Emiroğlu. W pewnym momencie kobieta zachodzi w ciążę z najstarszym synem swoich pracodawców, Kenanie. Nie wyjawia mu jednak, że to właśnie jego dziecko. Nieświadomy sytuacji ożenił się z inną kobietą. Niedługo po tym, jak Melek urodziła dziewczynkę, choroba zmusiła ją, aby oddać córkę pod opiekę przyjaciółki. Ta zabiera dziecko do rodziny Emiroğlu, gdzie Elif musi żyć z obcymi ludźmi.

Życie Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowej Elif Simsek

Dziewczynka przyszła na świat 18 stycznia 2009 roku w Nowym Jorku. Jej kariera na planie serialu rozpoczęła się bardzo wcześnie. Miała niespełna 5 lat, kiedy podczas odwiedzin w Turcji została wybrana na główną bohaterkę serialu „Elif”. Serialu, w którym z wcieliła się w rolę 6-letniej Elif, córki pokojówki.

Elif kiedyś i dziś. Aż ciężko uwierzyć, że ta dziewczynka z powodzeniem grała już w serialu. Tylko spójrz na to maleństwo

Dzisiaj serialowa dziewczynka ma już 10 lat, a na swoim koncie wiele godzin spędzonych na planie filmowym. Myślicie, że mamy od czynienia z nową, przyszłą gwiazdą światowego kina?

Polecane

Może Cię zainteresować