×

Pojechała do Dubaju w roli hostessy. Szef zamknął się z nią w pokoju i kazał się rozebrać

Pochodząca z Irkucka Ekaterina Stetsyuk to piękna, 23-letnia modelka. Swoją urodą zwróciła na siebie uwagę agencji, która wysłała ją do Dubaju jako hostessę. Wydawać by się mogło, że spełniło się największe marzenie młodej dziewczyny. Rzeczywistość miała jednak wobec niej zupełnie inne plany. Ekaterina przeżyła tam prawdziwy koszmar.

W pokoju szefa rozpętało się prawdziwe piekło

Bogaty szejk zaprosił hostessę do swojego apartamentu, gdzie zaczął ją obmacywać, co bardzo nie spodobało się 23-letniej dziewczynie. Stetsyuk próbowała wybiec z pokoju, jednak Pakistańczyk okazał się być sprytniejszy. Chwycił ją za włosy i zmusił do rozebrania. Jak zeznała później modelka, groził jej również nożem.

O włos od śmierci

Przerażona dziewczyna robiła dosłownie wszystko, aby uwolnić się od swojego szefa. Kiedy jej się to udało, bez chwili zawachania wyskoczyła przez okno. Jak twierdzą lekarze, przed śmiercią uchroniła ją tylko i wyłącznie znajdująca się przed wejściem do budynku markiza, na którą upadła.

Role się odwróciły

Modelka została przetransportowana do szpitala, gdzie przeszła operacje i opowiedziała o tym, co się stało. Na tym jednak nie koniec… Kiedy już doszła do siebie, ku jej zdziwieniu przybyli policjanci, aby ją aresztować. Okazało się, że bogaty szejk oskarżył ją o próbę zabójstwa. Dopiero po interwencji ambasady rosyjskiej, 23-latka została wypuszczona na wolność i mogła wrócić do kraju. Pakistańczyk natomiast zgodził się zrezygnować ze skargi dopiero po tym, gdy Ekaterina wycofała swoje oskarżenia.

I niech mi ktoś teraz powie, że to nie pieniądz rządzi światem.

Polecane

Może Cię zainteresować