×

Egzekucja Rosjan pod Kijowem. „Jeden z żołnierzy ma ranę głowy, a jego ręce…”

Egzekucja Rosjan pod Kijowem była odpowiedzią na brutalne praktyki wojsk Władimira Putina, które nie mają litości dla nikogo. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące ukraińskich mundurowych, którzy postanowili zakończyć żywot schwytanego w zasadzce pod Kijowem Rosjanina. Wcześniej śmierć z ich rąk ponieśli prawdopodobnie inni wojskowi.

Wojna w Ukrainie

Jeszcze do niedawna mało kto przypuszczał, że wojna w Europie w XXI wieku może mieć tak przerażający obraz, jak ma to miejsce w Ukrainie. Rosjanie bezlitośnie niszczą obiekty mieszkalne, gwałcą i mordują cywilów, w tym kobiety i dzieci, podczas gdy świat nakłada kolejne sankcje na kraj Władimira Putina i przygląda się rozwojowi sytuacji. Karma jednak wraca, a kolejni Rosjanie płacą najwyższą cenę za krzywdę i cierpienie, jakie zgotowali ukraińskiemu narodowi.

Egzekucja Rosjan pod Kijowem

Oko za oko, ząb za ząb. Te słowa idealnie wpisują się w nagranie, które zostało zarejestrowane 30 marca około 11 kilometrów na południowy zachód od miejscowości Bucza. To tam Rosjanie zgotowali ludności cywilnej prawdziwe piekło – Rosjanie przetrzymywali w Buczy dzieci.

Jak podaje „The New York Times”, na opublikowanym w komunikatorze Telegram materiale widzimy ukraińskiego żołnierza (można go rozpoznać po niebieskiej opasce), który postanawia zakończyć żywot schwytanego Rosjanina. Wymierzył w jego kierunku trzy strzały.

Jeszcze żyje. Sfilmuj tych maruderów. Zobacz, wciąż żyje

– ma mówić niemal w tym samym czasie inny mężczyzna.

egzekucja Rosjan po Kijowem
Twitter

Wcześniej prawdopodobnie w ten sam sposób zginęło kilku innych rosyjskich żołnierzy – na nagraniu widzimy co najmniej trzech innych martwych Rosjan. Zidentyfikować ich można po białych opaskach, które powszechnie nosi armia Władimira Putina. W ich pobliżu leży natomiast broń i stoi wóz piechoty BMD-2 będący maszyną rosyjskiej jednostki powietrznodesantowej.

Jeden z żołnierzy ma ranę głowy, a jego ręce są związane za plecami

– relacjonuje „The Times”.

Jak podała ukraińska agencja informacyjna, zasadzkę na Rosjan w tym rejonie zorganizował założony przez Gruzinów „Legion gruziński”.

Ze względu na brutalny charakter materiału, nie dzielimy się nim w treści.

Źródła: twitter.com, www.nytimes.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij