×

Edyta Górniak odwróciła się od rodziców? Potrzebują pomocy, ale ona ma inne sprawy na głowie

Edyta Górniak odwróciła się od rodziców? Mama i tata piosenkarki pilnie potrzebują finansowego wsparcia, ale niestety nie mogą liczyć na swoją córkę. Najbliżsi gwiazdy zastanawiają się, dlaczego Edyta zerwała z nimi kontakt. Być może artystka nie ma czasu dla rodziców, ponieważ zajmuje się medytacjami i rozwojem duchowym?

Dziwne poglądy piosenkarki

Edyta Górniak już wiele razy deklarowała swoje nieszablonowe poglądy. Wszyscy doskonale wiemy, jakie spojrzenie na życie posiada polska gwiazda, która w 1994 roku zachwyciła Europę swoim fenomenalnym występem na konkursie Eurowizji. Na przestrzeni ostatnich lat celebrytka wiele razy zaskakiwała fanów odważnymi wypowiedziami na temat polityki, epidemii koronawirusa czy celu życia człowieka.

Gwiazda nie ukrywa swojego zamiłowania do tzw. teorii spiskowych. W prowadzonych w sieci live’ach bardzo często odnosi się do tematyki New Age. Opowiada o medytacjach, jedności Wszechświata czy tzw. „chemtrailsach”, czyli smugach pary pozostawionych przez samoloty na niebie. Niedawno piosenkarka zamieściła na swoim instastory zdjęcie, przedstawiające jej zdaniem chemikalia celowo rozpylane przez maszynę. W opisie możemy przeczytać:

To się oficjalnie nazywa „opryski na lisy”. Dbajcie kochani o odporność. Ta chemia i metale ciężkie osadzają się w ok. 7-10 dni. Sk……ny spryskują całą Europę.

Edyta Górniak obecnie większość swojego czasu spędza w Tatrach. Dom opuszcza głównie wtedy, gdy ma zaplanowane koncerty. Nie ma kontaktu z rodzicami ani ze swoją siostrą Gosią. Jakiś czas temu Elżbieta Zapendowska mówiła dziennikarzom o tym, że rodzice Edyty Górniak są bardzo samotni. Nie mają się do kogo zwrócić, ponieważ są postrzegani przez pryzmat wielkiej gwiazdy, jaką jest ich córka.

Byli zdruzgotani. Jest niewiele osób, z którymi mogą o tym porozmawiać i do których mają zaufanie. Ja zaliczam się do tego grona. Ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym, jak żyje się w cieniu gwiazdy, patrzą na nich podejrzliwie. Jest to straszne.

Edyta Górniak odwróciła się od rodziców
Instagram

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Paula Jarosz (@paula_jarosz)

Edyta Górniak odwróciła się od rodziców?

Niestety rodzice Edyty Górniak mają sporo powodów do zmartwień. Jej ojczym, Zdzisław Jasik rok temu uległ poważnemu wypadkowi. W samochód mężczyzny wjechała młoda dziewczyna. Partner matki piosenkarki musiał przejść skomplikowaną operację barku. Do dziś bierze udział w rehabilitacji. Niestety NFZ może mu zaoferować wyłącznie bardzo odległe terminy, co znacząco utrudnia powrót do pełnej sprawności. Z kolei uczęszczanie na płatne zabiegi jest poza jego zasięgiem.

Na domiar złego, w sierpniu mama Edyty Górniak złamała kręgosłup. Do wypadku doszło w Anglii, gdzie kobieta zajmowała się dziećmi siostry Edyty. Matka piosenkarki powinna poddać się operacji jak najszybciej, ale zwleka z tym, ponieważ ma świadomość, że kondycja jej ukochanego nie jest najlepsza. Istnieje obawa, że po zabiegu, Zdzisław Jasik nie będzie w stanie opiekować się mamą Edyty.

Przyjaciel rodziny Jasików zdecydował się opowiedzieć mediom o tym, co dokładnie dzieje się w rodzinie piosenkarki.

Musi jak najszybciej zrehabilitować bark, by potem nosić na rękach Grażynkę i pomagać jej w pielęgnacji

– ujawnił mężczyzna w rozmowie z Pomponikiem.

Edyta się zmieniła

Anonimowy informator zapewniał przy tym, że rodzice Edyty Górniak to idealne małżeństwo.

On zawsze bardzo dbał o swoją żonę, po każdej operacji, a miała ich 15 (!), sam się nią opiekował i robił to z wielkim oddaniem. Zrobił nawet remont w łazience, by było jej wygodniej. To dobre i kochające się małżeństwo.

Trudno powiedzieć, co spowodowało, że w piosenkarce zaszła aż tak duża zmiana. Być może jest to częściowo efekt fascynacji branżą New Age i wynikającej z tego faktu zmiany sposobu postrzegania rzeczywistości. Przypomnijmy, że zaledwie trzy lata temu, gdy mama Górniak przebywała w szpitalu, gwiazda zdecydowała się rzucić pracę na planie „The Voice Kids”. Mama piosenkarki mówiła wtedy:

Edyta jest dla mnie najlepszym lekarstwem.

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij