×

Mama chciała wymienić żarówkę w łazience jej córki. Znalazła ukrytą kamerę

Miała tylko wymienić żarówkę w łazience, z której korzystała jej córka, a dokonała strasznego odkrycia. Mama pewnej 16-latki zorientowała się, że łazience znajduje się ukryta kamera pod prysznicem. Aresztowano ojczyma nastolatki. Zdruzgotana kobieta wyznała, że wychowywał ją odkąd skończyła 2 latka.

Ukryta kamera pod prysznicem

Takie sprawy rzadko wychodzą na światło dzienne. Jednak to przypadek sprawił, że kobieta prawdopodobnie uniknęła rodzinnego dramatu. Pewna mama z Nashville dodała na swoim profilu na TikToku filmik, w którym opowiedziała o swoim szokującym odkryciu.

Kobieta podczas pobytu w łazience, której użytkowała tylko jej 16-letnia córka, zauważyła przepaloną żarówkę. Postanowiła więc ją wymienić. Weszła na stołek, aby sprawdzić jakiego rodzaju żarówki potrzebuje. W jakim musiała być szoku, gdy zamiast żarówki jej oczom ukazała się ukryta kamera pod prysznicem.

Kiedy jesteś z mężczyzną od 14 lat i dowiadujesz się, że podglądał twoją 16-letnią córkę biorącą prysznic

– wyznała pod filmem.

@newmommyof3 #newmommyof3 ♬ original sound – Newmommyof3 $newmommyof32022

39-latek aresztowany za podglądanie pasierbicy

Zdruzgotana przyznała, że mąż wychowywał ją odkąd mała skończyła dwa latka. Kobieta podjęła błyskawiczną decyzję o ucieczce z domu. Kiedy ona i trójka jej dzieci byli bezpieczni, powiadomiła o całym zajściu policję.

Bałam się, że może spróbować mnie skrzywdzić, żebym nie mogła na niego donieść

– powiedziała matka trójki dzieci.

Przy współpracy kobiety z policją nagrano rozmowę telefoniczną, podczas której 39-latek przyznał się do popełnionego czynu. Kanał informacyjny Fox17, przekazuje, że mężczyzna został aresztowany i oskarżony o usiłowanie wykorzystywania seksualnego nieletniej.

„Nigdy się tego po nim nie spodziewałam”

Dla mamy najtrudniejszym momentem było przekazanie córce całej prawdy, którą odkryła. Obawiała się reakcji 16-latki, która początkowo była bardzo zdenerwowana. Według zapewnień matki dziewczyna stara się być silna, ale żal o to, że dorastała z tym mężczyzną odkąd skończyła dwa latka, powoduje, że jest rozgoryczona. Ciężko jej pojąć, że bliska osoba mogła dopuścić się tak haniebnego czynu. Nastolatka jest pod opieką psychologa.

Ponadto dziewczyna bardzo się boi, że nagrania krążą już po Internecie. Kobieta przyznała, że też się tego obawia i nazwała to „najgorszym koszmarem”.

– możemy przeczytać w Wirtualnej Polsce.

Nigdy się tego po nim nie spodziewałam

– podsumowała

Źródła: parenting.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), tikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x