×

Ed Sheeran poinformował fanów, że kończy karierę. Zdradza też powody swojej decyzji

Odkąd tylko pojawił się na scenie, rozkochał wszystkich swoim wrodzonym talentem oraz urokiem osobistym. Śpiewa od czwartego roku życia, lecz karierę rozpoczął mając 18 lat. Ed Sheeran każdą balladą skrada serca fanek, z kolei fani stale chcą się na nim wzorować.

Szybki rozwój kariery i wydanie debiutanckiego albumu „+”, który pokrył się czterokrotną platyną, przyniosły wokaliście międzynarodową karierę. Następny album z 2014 roku oraz prestiżowe nagrody muzyczne sprawiły, że cały świat mówił tylko o Sheeran’ie. Gdy wydawało się, że muzyk niczym nie może nas zaskoczyć, nagrał piosenkę „I See Fire”, która powstała na potrzeby filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” oraz wystąpił w filmie „Bridget Jones 3”.

Zainteresowanie Sheeran’em zaczęło przytłaczać artystę

Już w 2015 roku Ed postanowił zrobić sobie roczną przerwę od koncertowania. Artysta chciał odciąć się od social mediów i występów publicznych. Stres i zainteresowanie jego osobą doprowadziło go do przemęczenia. Na szczęście w oficjalnym oświadczeniu wokalista zaznaczył, że za rok ponownie wróci do koncertowania. Obietnicy dotrzymał, a w marcu 2017 roku ukazała się płyta „Divide”.

Ostatnio Sheeran wyznał, że na dobrze kończy karierą

Pod koniec roku 2017 artysta oświadczył się Cherry Seaborn, swojej dziewczynie, z którą przyjaźnił się od 11-ego roku życia. O zaręczynach Sheeran poinformował swoich fanów w drugiej połowie stycznia, wszystkich ucieszyła wiadomość o szczęśliwym związku muzyka, jednak wkrótce fani zasmucili się jego kolejnym wyznaniem.

Osiągnąłem więcej niż początkowo zakładałem, a przez to moja ambicja powoli spada. Tak naprawdę nie wiem co dalej mogłoby się wydarzyć. Jeśli grasz koncert na stadionie to czy może być coś jeszcze większego niż to? Sprzedaż 15 milionów płyt?

Brak satysfakcji z koncertowania nie jest jedynym powodem końca kariery. Artysta chciałby wieść spokojne i rodzinne życie.

Gdy tylko zostanę ojcem, przestanę być piosenkarzem. Wszystko zmieni się kiedy będę mieć dzieci. Nic innego nie będzie ważniejsze, ponieważ na świecie pojawi się nowe życie, którym będę chciał się zająć. Kiedy masz dzieci twoje ambicje się zmieniają i nie marzysz o niczym innym jak zostać najlepszym ojcem.

Wokalista zdradził, że nie może doczekać się dzieci. Pierwsze chciałby mieć jeszcze przed 30-tką. Przypominamy, że w lutym Sheeran będzie obchodzić swoje 27 urodziny

Zanim jednak Ed zakończy swoją karierę w 11 i 12 sierpnia, wystąpi w Polsce. Koncerty odbędą się na największym obiekcie w kraju, Stadionie Narodowym.

Może Cię zainteresować

zamknij