×

Zobaczyła na niebie chmurę o dziwnym kształcie i zrobiła zdjęcie. Sądzi, że to znak od Boga

Niektórzy ludzie bywają bardzo sceptyczni, jeśli idzie o różnego rodzaju dziwne zjawiska na niebie. Są też tacy, którzy każde z nich odbierają jako niezwykłą ingerencję sił wyższych.

Właśnie do tej drugiej grupy należą prawdopodobnie autorzy poniższych zdjęć. Gdy zobaczyli, że na niebie dzieje się coś dziwnego, natychmiast chwycili za aparat, aby swoją obserwacją podzielić się z innymi. Trzeba przyznać, że część z tych zdjęć faktycznie robi wrażenie, choć raczej nie jest to żadna boska ingerencja…

Pewne kobieta wracała właśnie do domu, gdy na niebie ujrzała obłok o dziwnym kształcie. Natychmiast chwyciła za aparat, aby go uwiecznić.

Faktycznie wygląda, jak klęcząca postać:

Według autorki był to znak, że najwyższa pora na modlitwę

Tuż pod postem z powyższym zdjęciem inni ludzie także postanowili podzielić się swoimi fotografiami. Do grona tych osób należała, m.in. Sheri Lynn.

Oto, co udało jej się uchwycić w 2012 roku:

Widzicie tę twarz?

Kolejna niezwykła fotografia została zrobiona w Silver Spring. Możemy na niej zobaczyć Księżyc, który wygląda tak, jakby był trzymany przez jakąś postać.

Macie podobne wrażenie?

Ten ostatni nie ma zawiązku z niebem, wręcz przeciwnie, ale również jest niesamowity. To ułożenie ognia i moment jego uchwycenia jest naprawdę… piekielny!

Tylko spójrzcie:

Co myślicie o tych zdjęciach?

Może Cię zainteresować

zamknij