×

Zjawiskowa chmura na niebie. Obserwujący z niedowierzaniem patrzyli w górę

Zjawiskowa chmura na niebie wprawiła w osłupienie mieszkańców północno-zachodniej Turcji. Na szczęście, dzięki dzisiejszej technologii i powszechnemu dostępowi do internetu, na własne oczy możemy zobaczyć jej zadziwiający kształt. Kształt, który zdaniem wielu przypomina statek pozaziemskiej cywilizacji. Naprawdę robi piorunujące wrażenie!

Zjawiskowa chmura na niebie

Niecodzienne zjawisko można było zaobserwować nad tureckim miastem Bursa. Na „tamtejszym niebie” pojawił się zjawiskowy, opływowy kształt, który wielu ludziom przypomina… UFO. Inni z kolei dostrzegli w nim bułkę cynamonową, a ci z jeszcze bardziej wybujałą wyobraźnią, żeńskie genitalia. Jedno jest pewne, było to coś, co zdecydowanie odróżniało się od chmur, które widzimy na niebie co dzień.

W sieci pojawiło się pełno zdjęć i nagrań zadziwiającego zjawiska. Te, które wyglądają najbardziej spektakularnie, zostały zrobione późnym popołudniem lub wieczorem. Spiralny obiekt – chyba tak wypadałoby to nazwać – mienił się wówczas odcieniami koloru żółtego, pomarańczowego i czerwonego.

Co to takiego?

Wszystkich zwolenników teorii spiskowych uprzedzamy, że „tajemniczy obiekt” to nie UFO pełne pozaziemskich istot. Zejdźmy na ziemię i odpowiedzmy sobie na pytanie, co tak naprawdę pojawiło się na tureckim niebie? Niecodzienne zjawisko to nic innego jak dwie chmury soczewkowate, które nałożyły się na siebie i dały w ten sposób tak wyjątkowy efekt mylony właśnie z UFO. Bardzo rzadki widok wymaga uformowania się w podobnym miejscu (na 2 do 5 km nad ziemią) dwóch specyficznych formacji przy stabilnym powietrzu.

Źródła: twitter.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x