×

Już za parę dni zobaczymy Czarny Księżyc na niebie. Brzmi mrocznie i złowieszczo

Czarny Księżyc na niebie. To niecodzienne zjawisko zwane także nowiem Księżyca będziemy mogli zaobserwować już za kilka dni. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakie ma ono znaczenie w astrologii? Odpowiadamy!

Czarny Księżyc na niebie. To będzie coś niezwykłego

Już jutro, 30 kwietnia, będziemy mogli podziwiać na niebie naprawdę niezwykłe zjawisko, a mianowicie Czarny Księżyc. Naturalny satelita Ziemi będzie niewidoczny, ponieważ jego zwrócona ku nam półkula będzie nieoświetlona. Jakby tego było mało, kosmiczne wydarzenie zbiegnie się w czasie z zaćmieniem Słońca.

Czarny Księżyc na niebie
Wikimedia Commons

Połączenie Księżyca w nowiu z zaćmieniem Słońca – co przyniesie nam to połączenie?

Co przyniesie nam fascynująca kumulacja Księżyca w nowiu z zaćmieniem Słońca? Odpowiedzi na to pytanie w wywiadzie dla portalu bustle.com udzielili astrolodzy. Symbolika zaćmienia Słońca sama w sobie oznacza duże, przełomowe zmiany. W sytuacji gdy zbiega się to w czasie z nowiem Księżyca, według astrologii oznacza to, że otwierają się przed nami szanse oraz nowe, nagłe i niezapowiedziane możliwości. To trochę tak, jakby cały Wszechświat zaczynał nam sprzyjać i chciał przy tym wskazać życiową ścieżkę.

Astrolodzy zwrócili także uwagę na fakt, że kosmiczne zjawisko, jakim jest Czarny Księżyc, będzie miało miejsce w znaku Byka. Symbolika tego znaku mówi o dobrach materialnych, strefie finansów i przyjemności. To głównie w tych obszarach należy spodziewać się znaczących zmian.

Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Pxhere (miniatura wpisu), commons.wikimedia.org

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij