×

Niezwykły znak na niebie przed pogrzebem królowej! Podobieństwo jest uderzające

Pewien Brytyjczyk przebywał za granicą, kiedy zaważył niezwykły znak na niebie przed pogrzebem królowej. Zdjęcie wyjątkowej formacji chmur, która do złudzenia przypomina profil królowej Elżbiety II noszącej tiarę, opublikował w sieci.

Niezwykły znak na niebie przed pogrzebem królowej

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Ian Mcclaren przebywa obecnie w Portugalii. Wczoraj wieczorem wybrał się na północ kraju, gdzie zobaczył coś, co momentalnie zwróciło jego uwagę. Spojrzał na niebo i ujrzał chmury formujące kształt królowej Elżbiety II z koroną na głowie, spoglądającą w dół. Podczas gdy Ian robił zdjęcie, stwierdził, że chmury przemieszczają się we właściwym kierunku i „królowa może dotrzeć do Wielkiej Brytanii na pogrzeb”.

niezwykły znak na niebie przed pogrzebem królowej
Ian Mclaren / Archiwum prywatne

Więcej niezwykłych znaków po śmierci królowej

To nie pierwszy tak niezwykły znak zaobserwowany w ostatnich dniach. Inna chmura przypominająca monarchinię została sfotografowana nad jednym z brytyjskich miast zaledwie godzinę po jej śmierci – zjawisko na niebie tuż po śmierci królowej Elżbiety II. Czyżby chciała nam coś w ten sposób przekazać?

Wczoraj mieszkańcy Orpington, miasto Londynu, leżąca w gminie London Borough of Bromley, zebrali się, aby złożyć hołd zmarłej królowej. Aby uczcić jej śmierć, z 250 świec (każdy mieszkaniec postawił po jednej świecy) ułożyli profil Elżbiety II podobny do tego, który można znaleźć chociażby na znaczku pocztowym z wizerunkiem królowej.

Również wczoraj nad brytyjskim niebie pojawiła się piękna tęcza.

Ojciec dwojga dzieci i artysta, 63-letni Harry Maddox, mieszka na co dzień w Bodmin w Kornwalii. Również on postanowił upamiętnić śmierć królowej. 15 września stworzył nieprawdopodobny dzieło na plaży Tregirls w Padstow. Oznajmił przy tym, że jego praca będzie widoczna tylko przez kilka godzin, dopóki nie nadejdzie przypływ.

niezwykły znak na niebie przed pogrzebem królowej
Harry Maddox / Archiwum prywatne
Źródła: www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij