×

Sprzedawała obcokrajowcom dziurawe prezerwatywy w czasie Mundialu. „Niech się podzielą genami”

62-letnia Ludmiła z Niżnego Nowgrowa w Rosji postanowiła wykorzystać fakt, ze do Rosji w związku z MŚ przybywały i wciąż przybywają rzesze turystów. Korzystając z okazji, sprzedawczyni zdecydowała się na bardzo kontrowersyjne posunięcie. To, co zrobiła, po prosu nie mieści się w głowie. Otóż dziurawiła prezerwatywy, a następnie sprzedawała je cudzoziemcom. Chciała, aby turyści podzielili się swoimi genami z obywatelkami Rosji.

„Nie żałuję tego, co zrobiłam”

Widzieliście naszych alkoholików? A widzieliście jacy mężczyźni do nas przyjechali? Jeden przystojniejszy od drugiego. Smukli, silni, wysportowani. Niech się podzielą z nami genami. Przecież dla nich to przyjemność – podkreśla baba Luda

Więcej na szczęście już tego nie zrobi, ponieważ właściciele sklepu zwolnili już 62-latkę. Ludmiła nie żałuje jednak tego, co zrobiła i wierzy, że któryś z jej zagranicznych klientów wpadnie za jej sprawą z rodowitą Rosjanką.

life.ru

Rosyjski parlament ostrzega

Rosja uczy się na błędach i tym razem łóżkowymi sprawami swoich obywatelek zainteresował się sam parlament. Wystarczy spojrzeć wstecz. Po igrzyskach olimpijskich, które miały miejsce w 1980 roku, w Moskwie gwałtownie wzrosła liczba samotnie wychowujących matek. Nie bez powodu więc Rosjanki wciąż są uprzedzane, że przypadkowy seks z cudzoziemcami może skończyć się ciążą. Pytanie tylko czy wyciągną z tego odpowiednie wnioski.

Może Cię zainteresować

zamknij