×

Dziś Krawczyk obchodziłby 75. urodziny. Wzruszające słowa wdowy po artyście

Dziś Krawczyk obchodziłby 75. urodziny. Wdowa po wielkim artyście wciąż nie potrafi pogrodzić się ze śmiercią męża. Jej słowa chwytają za serce.

Dziś Krawczyk obchodziłby 75. urodziny

Śmierć Krzysztofa Krawczyka zaskoczyła wszystkich. Na początku kwietnia, w święta wielkanocne, w mediach pojawiła się informacja, że artysta zachorował na COVID-19.

Niestety i mnie dopadł COVID. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę. Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!

– napisał w mediach społecznościowych Krawczyk.

Gdy okazało się, że artysta wrócił do domu na święta, wszyscy odetchnęli z ulgą, a media informowały o tym, że Krzysztof Krawczyk wraca do zdrowia. Niestety stało się inaczej. Jego stan pogorszył się w Poniedziałek Wielkanocny. Artysta zmarł 5 kwietnia. Do końca trwała przy nim ukochana żona Ewa.

Jak się okazało, bezpośrednią przyczyną śmierci były choroby współistniejące m.in. cukrzyca. Krawczyk zmagał się również z chorobą Parkinsona. 8. września gwiazdor obchodziły 75. urodziny.

„Musicie mieć ją w domu”

Chociaż miesiące mijają, cierpienie nie przemija. Ewa Krawczyk nie potrafi uporać się ze śmiercią męża, który wielokrotnie podkreślał, że Ewa była miłością jego życia. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku przyznaje, że radzi sobie tylko dzięki lekom.

Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają… Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy. Bez tego, bez tej pomocy, bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem…..

– wyznała jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem.

Ale Ewa Krawczyk ma jeszcze jeden sposób na to, by radzić sobie z tęsknotą. Krzysztof Krawczyk zostawił po sobie muzyczny „testament”. Dzięki temu pani Ewa codziennie może słuchać jego głosu. Do tego samego zachęca również fanów zmarłego męża. Okazją ku temu jest nowa płyta, wydana przez Super Express z okazji urodzin artysty.

8 września Krzysztof skończyłby 75 lat. Z tej właśnie okazji Super Express wydał przepiękną płytę „Upływa szybko życie”. Faktycznie życie upływa bardzo szybko, dlatego ja polecam bardzo serdecznie, żebyście państwo poszli do sklepu, kupili Super Express

– zachęca pani Ewa, cytowana przez tabloid.

I dodaje:

Właśnie z tą płytą zrobili sobie przyjęcie urodzinowe, posiedzieli, porozmawiali, pośpiewali i zastanowili się nad tym, że życie faktycznie upływa bardzo szybko. Ja coś na ten temat wiem i uważam, że teksty w tych piosenkach są bardzo trafne, pomogą państwu przeanalizować i przemyśleć pewne rzeczy. Balujcie, cieszcie się, radujcie się. Musicie tę płytę mieć w domu i wtedy będziecie mieli mojego Krzysia.

Fotografie: Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować