×

Dzień urodzin ma ogromne znaczenie. Zdradza Twoją osobowość oraz to, co Cię czeka

Dzień urodzin nie dla wszystkich ma znaczenie, ale okazuje się, że powinien! Dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat, może mieć związek z tym, jakimi ludźmi jesteśmy i jakich wyborów dokonujemy. Czy zastanawialiście się nad tym kiedykolwiek?

Może warto sprawdzić, jak dzień urodzin wpływa na Wasze życie?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy w Waszych przypadkach to się sprawdziło.

dzień urodzin

Oczywiście zaczniemy od samego początku

Poniedziałek

Urodziłeś się z naturalną zdolnością do rządzenia i wyrażania swojej mocy. Niezależność jest dla ciebie bardzo ważną zaletą. Oddychasz ogniem kreatywności. W ten sposób możesz stać się panem swojego losu. Tylko to Cię tak naprawdę interesuje. Z drugiej strony, egoizm może przynieść problemy w relacjach międzyludzkich.

Wtorek

Urodziliście się z empatycznymi zdolnościami. Równowaga i intuicja są kluczami do szczęśliwego życia. Chcesz zobaczyć uśmiech na twarzach wszystkich, a gorące serce może łatwo zostać złamane przez ludzi, którzy po prostu cię nie doceniają. Piękno, sztuka i muzyka mogą pomóc w osiągnięciu równowagi w życiu. Świetnie współpracujesz z innymi.

Środa

Iskra kreatywności płonie w Twoim sercu, a jej światło świeci w Twoich oczach. Ten „czynnik X” przyciąga ludzi wokół Ciebie, którzy naprawdę wierzą, że masz coś wyjątkowego w swojej aurze. Ta charyzma może Ci pomóc we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza jeśli Twoja praca ma związek z polityką lub mediami.

Happy Woman

Czwartek

Jesteś ciężko pracującą osobą, ale jednocześnie jesteś wrażliwy. Masz problem z tym, aby pogodzić te dwie kwestie i zdarza się, że nie oddajesz się konkretnej rzeczy w 100%. Oczywiście starasz się, ale nie zawsze to się udaje. Masz też słomiany zapał – powinieneś to zwalczyć! Jednak twoje umiejętności komunikacyjne wydają się bezcenne. Ludzie Cię kochają i każdy chce się z Tobą przyjaźnić.

Piątek

Od najmłodszych lat rozkochiwałeś w sobie rówieśników. Jesteś osobą zorientowaną na relacje z możliwością stworzenia rodziny. Czujesz się stworzony do tego, aby być z kimś i tylko wtedy Twoje życie nabiera kolorów. Uważasz, że ludzie samotni są nieszczęśliwi. Bezapelacyjnie dążysz do posiadania drugiej połowy i dzieci.

Sobota

Wysoce rozwinięta intuicja połączona z inteligencją. Jesteś naprawdę urodzonym wizjonerem. Twoje pomysły mogą zmienić świat. Niestety masz tendencję do wpływania na innych, a przy okazji oddawania się im bardziej niż sobie. Powinieneś spędzać sam więcej czasu, aby zagłębiać się w siebie.

Niedziela

Tak, jesteś urodzonym pomocnikiem i tak, zawsze starasz się dokończyć to, co już zacząłeś. Wkładasz zawsze 100% siebie w powierzone zadanie i czasem kończy się to tak, że jesteś wyczerpany. Nie lubisz robić czegoś połowicznie. Nie ma dla Ciebie szarości. Przez to niestety jesteś nerwowy. Spróbuj medytować i znajdź spokój.

urodziny

Czy dzień urodzin oddaje Wasz charakter?

Może Cię zainteresować

zamknij