×

Znaki zodiaku, które mają ogromne poczucie humoru. Zawsze cię rozśmieszą!

Masz kiepski nastrój? Są osoby, które mogą sprawić, że będzie jeszcze gorszy. Są też takie, które w mig przywrócą ci uśmiech na twarzy. Oto znaki zodiaku, które mają ogromne poczucie humoru.

Terapia śmiechem

Żartami sypią jak z rękawa. Zawsze wiedzą, co powiedzieć, żeby cię rozśmieszyć. Nawet najcięższą sytuacją potrafią przedstawić tak, że od razu nabierasz do niej dystansu. Takich ludzi zawsze dobrze mieć blisko siebie. Nigdy nie wiesz, kiedy ich towarzystwo może okazać się zbawienne.

O tym, że śmiech to zdrowie, wiadomo nie od dzisiaj. Pomaga złagodzić kryzysy, rozładować napięcie i spojrzeć na świat w nieco inny, bardziej optymistyczny sposób. Na co dzień bardzo dużo zależy od tego, jakimi ludźmi się otaczamy. Jeśli towarzyszą nam toksyczne, pesymistycznie nastawione do świata osoby, z czasem zaczynamy się stawać jak one. Ale gdy wybieramy towarzystwo tych, którzy zawsze potrafią nas wprawić w dobry nastrój, ich podejście do życia również się nam udziela. Tylko jak ich znaleźć?

Znaki zodiaku, które mają ogromne poczucie humoru

W tym towarzystwie terapia śmiechem na pewno się uda. Oto pięć znaków zodiaku, które wyróżnia imponujące poczucie humoru.

  • Bliźnięta: przyjaźnisz się z kimś spod znaku Bliźniąt? A zatem jesteś prawdziwym szczęściarzem. Ale uważaj – Bliźnięta potrafią rozłożyć przeciwnika na łopatki… śmiechem! Ten znak zodiaku rozśmieszy nawet najbardziej poważną osobę. Bliźnięta są niezwykle spostrzegawcze, ale też błyskotliwe. Dlatego szybko wychwytują zabawne szczegóły i potrafią spuentować sytuację tak, żeby wywołać uśmiech na twarzy rozmówcy. Nie bez powodu Bliźnięta są królami na imprezach.
  • Panna: każdy z nas jest inny ma inną wrażliwość. Dlatego śmieszą nas różne rzeczy. Jednak żarty Panny z pewnością spodobają się tym, którzy cenią inteligentne poczucie humoru. Zazwyczaj osoby spod tego znaku zodiaku są poważne i zrównoważone. Ale tym większe wrażenie robi „bomba śmiechu”, którą posługują się w towarzystwie. Panny traktują poczucie humoru jak narzędzie do walki z szarą rzeczywistością.
  • Strzelec: bawi cię spacer po chodniku lub wizyta w sklepie spożywczym? Zazwyczaj pewnie nie, ale ze Strzelcem to może się zmienić. Ale uważaj, bo żarty Strzelca czasem mogą być bardzo ostre i przekraczać  granicę dobrego smaku.
  • Lew: jest przebojowy i pewny siebie. Dokładnie wie, jak wykorzystać fakt, że innym brak takiej śmiałości i przebojowości. Dlatego Lwy brylują w towarzystwie i są bezkonkurencyjne w pocieszaniu innych. Potrafią zachowywać się jak duże dzieci. Nie wszystkim się to spodoba.
  • Ryby: są pogodne, raczej spokojne i zrównoważone. Poczucia humoru używają wtedy, gdy pragną rozładować napięcie i pocieszyć kogoś, kto tego potrzebuje. Ryby doskonale wiedzą, jak ukoić skołatane nerwy i wywołać uśmiech na najbardziej zatroskanej twarzy.

Przyjaźnisz się z kimś spod tego znaku zodiaku? W tym przypadku terapia śmiechem jest całkowicie za darmo!

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij