×

Ania Lewandowska opublikowała wzruszające zdjęcie z babcią Jolą

Dzień Babci w rodzinie Lewandowskich był wyjątkowym świętem. Anna Lewandowska postanowiła podzielić się na Instagramie rodzinnymi zdjęciami oraz swoimi przemyśleniami na temat roli dziadków. Fotografia, na której ściska babcię Jolę poruszyła wszystkich internautów.

Rodzinne relacje

Wczoraj 21 stycznia w Polsce obchodzony był dzień Babci. Była to wspaniała okazja na spotkania wnuków z dziadkami oraz składanie życzeń. O tym wyjątkowym dniu nie zapomniała również Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego bardzo ceni życie rodzinne i od lat mówi o tym, jak wielki wpływ na jej sukces mieli najbliżsi. Celebrytka dba o relacje rodzinne i utrzymuje stały kontakt także ze swoją ukochaną babcią, Panią Jolantą.

W związku z tym, wczoraj trenerka złożyła piękne życzenia swojej 86-letniej babci. Oprócz tego, na Instagramie opublikowała kilka osobistych zdjęć, na których widać jak wręcza babci kwiaty i ją przytula. W opisie postu podziękowała Pani Jolancie za miłość i ogrom wiedzy, którą jej przekazała.

Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią.

Babcia Anny Lewandowskiej jest mamą matki Ani, Marii Stachurskiej.

dzień Babci w rodzinie Lewandowskich
Instagram

Dzień Babci w rodzinie Lewandowskich

W opublikowanym poście Anna Lewandowska zaapelowała także do wszystkich ludzi z prośbą o to, aby pamiętali o swoich dziadkach.

Nie zapomnijcie dzisiaj zadzwonić z życzeniami. Jeśli to bezpieczne, pojedźcie je uściskać! Poświęćcie dłuższą chwilę na rozmowę i zadawajcie pytania, na które chcecie poznać odpowiedź! Wszystkim Babciom – dużo zdrówka.

Anna Lewandowska bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami najintymniejszymi zdjęciami ze swojego życia. Niedawno opublikowała fotografie wykonane tuż przed jej porodami.

Za głównego pomysłodawcę Dnia Babci uznaje się Kazimierza Fliegera. Pomysł na stworzenie tego święta w Polsce pojawiła się w 1964 roku w tygodniku „Kobieta i Życie”. Wraz z upływem czasu popularność święta rosła. 21 stycznia dzień Babci jest obchodzony także we Francji i Bułgarii. Z kolei, dzień Dziadka przywędrował do Polski z Ameryki w latach 80. XX wieku. Jest obchodzony 22 stycznia.

dzień Babci w rodzinie Lewandowskich 3
Instagram
dzień Babci w rodzinie Lewandowskich 4
Instagram

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij