×

Ania Lewandowska opublikowała intymne zdjęcia. Zrobiono je tuż przed porodami

Intymne zdjęcia Anny Lewandowskiej, które pojawiły się na Instagramie zdumiały wszystkich fanów celebrytki. Ludzie są zaskoczeni otwartością trenerki, która do tej pory tak bardzo dbała o prywatność swojej rodziny. Czy to oznacza, że coś zmieniło się w jej życiu?

Chwila przed porodem

Anna i Robert Lewandowscy choć często dzielą się z internautami zdjęciami ze swojego życia prywatnego, to dbają o to, aby pewne sprawy zostawić tylko dla siebie. Przykładowo w mediach społecznościowych jeszcze nigdy nie pojawiły się zdjęcia przedstawiające twarze ich córek. Anna Lewandowska jest również bardzo oszczędna w odkrywaniu ciała i w odróżnieniu od innych celebrytów, na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy roznegliżowanych fotografii. Tym razem jednak, trenerka postąpiła w zupełnie inny sposób. Zrobiła to na prośbę fanów.

W ostatnim czasie na Instagramie popularna jest zabawa, polegająca na publikacji zdjęć, które chcieliby zobaczyć obserwatorzy. Podobna akcja miała już miejsce na profilach m.in. Kasi Tusk oraz Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. Córka Donalda Tuska podzieliła się internautami pierwszym selfie z córką. Z kolei aktorka udostępniła fotografię wykonaną podczas pierwszej rozmowy z mężem. InstaStory Anny Lewandowskiej okazało się dużo odważniejsze. Celebrytka udostępniła do tej pory niepublikowane zdjęcia, które są wyjątkowo intymne. Przedstawiają bowiem ostatnie chwile przed porodem.

intymne zdjęcia Anny Lewandowskiej
Instagram

Intymne zdjęcia Anny Lewandowskiej

Na prośbę internautów, Lewandowska opublikowała aż dwa zdjęcia wykonane zaledwie dzień przed każdym z porodów. Wśród fotografii z rodzinnego życia Lewandowskich ukazały się także: chwila, w której Anna Lewandowska dowiedziała się, że jest w ciąży czy pierwsze spotkanie Klary z siostrą.

Klara w tym roku skończy cztery lata, a Laura rok. Trenerka wspominała w przeszłości, że jej pierwszy poród był wyjątkowo skomplikowany. Celebrytka bardzo źle go przeszła. Drugi okazał się nieporównywalnie lepszy. Laura urodziła się w zaledwie 30 minut.

Anna i Robert Lewandowscy bardzo doceniają to, jak szczęśliwą rodzinę tworzą, dlatego chętnie angażują się w pomoc innym. Niedawno apelowali do internautów z prośbą o pomoc dla 2-letniego Olusia chorego na SMA, któremu nieuchronnie kończy się czas na podanie leku.

intymne zdjęcia Anny Lewandowskiej 2
Instagram

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij