×

Jej dzieci dorwały maszynkę do strzyżenia. Kiedy zobaczyła efekt końcowy, popłakała się

Nie da się ukryć, że maszynka do strzyżenia bardzo ułatwiła życie zawodowe fryzjerom. Z jej pomocą znacznie szybciej, a przede wszystkim równo można skrócić zbyt długie włosy czy stworzyć upragnioną fryzurę, jakiej nie bylibyśmy w stanie zrobić przy użyciu samych nożyczek. Oczywiście jest tutaj jeden warunek – maszynka musi trafić w ręce odpowiedniej osoby. W przeciwnym wypadku efekt może być wręcz druzgocący.

Przekonała się o tym matka dwójki dzieci, Teddy i Eloise, które pod jej nieobecność zaczęły bawić się maszynką do golenia. To, co zobaczyła, przerosło jej najśmielsze oczekiwania

Nagranie rozpoczyna się od słów mamy, która mówi, że „to wydarzyło się naprawdę”, po czym skierowała kamerę na dzieci i wyjaśniła, dlaczego płacze. Okazało się, że dzieci dorwały się do maszynki do strzyżenia i postanowiły zabawić się w fryzjera, którym został mały chłopiec. Kiedy mama zapytała córkę, dlaczego jej brat to zrobił, odpowiedziała, że „bardzo chciał to zrobić”, dlatego się zgodziła. Jakby tego było mało, chłopiec ostrzygł także sam siebie.

Na koniec kobieta na pocieszenie dodała, że „to tylko włosy, które odrosną i wtedy wszystko będzie ok”.

To po prostu trzeba zobaczyć. Na miejscu mamy śmiałbyś się czy płakał?

Polecane

Może Cię zainteresować